Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhesség lehetsé...

Méhen kívüli terhesség lehetséges úgy hogy a teszt nem mutat terhességet?

Figyelt kérdés
17re kellene menzimnek lennie, de már mocsok rosszul vagyok. Görcsöl az alhasam hullámokban, erősen. Fájdolgál mellem. Émelygek, sokszor van kakilási ingerem. Volt olyan ha gyorsan álltam fel benyilalt a méhem de rendesen. Nyilalgatt a hüvelyem. A teszt full negatív. Így is érdemes orvoshou fordulni? Vagy várjam ki a hétvégét?
2016. jún. 13. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hamar teszteltél! A méhen kívüli terhességet is kimutatja a teszt!!!!
2016. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen mert úgy gondoltam ha ennyi tünetem van akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek
2016. jún. 13. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen fájdalmakkal orvoshoz mennék. Lehet hogy alaptalan az aggodalom de ha már erős fájdalmat érzel az sehogysem jó.

Hamarabb is foganhatott,lehet hogy "csak" beágyazódást érzel,de annak sem kellene ilyen fájdalmat okoznia.

2016. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tesztre elfelejtettem írni,hogy lehetséges hogy nem mutat semmit vagy csak éppen egy nagyon halvány csíkot. De nem feltérlenül lesz erős pozitív a teszt a méhenkívüli terhességtől de kívánom hogy ne legyen ilyen gond!
2016. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem mérhetetlenül erős a fájdalom, amivel már mozogni sem tudok, de ilyen max az első nap van nem 3nappal előtte. És valami csak nem stimmel érzésem van....

Az a problémám hogy péntekem mindenkép megyek orvoshoz, és nem tudom negatív teszt mellett érdemes e rohanni ilyennel...

2016. jún. 13. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fáj akkor igen. Ha elviselhető akkor szerintem megvárhatod a pénteket!
2016. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Es megakarod fajni mig rosszabb lesz? Nem ertem a logikat.. kb mint egy szivbajos akinek szur a szive de inkabb a mento vigye el mert lusta....:S..

Aki nem tesz valamit csak nyavajog annak bizony nem faj elegge.

Nem hinnem hogy terhes vagy

2016. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom hogy állíthatnék oda negatív tesztel hogy nézzék meg méhen kívüli terhes vagyok-e? Szinte 100 hogy elhajtanak, hogy legalább nem várt napján térjek vissza...

A háziorvosom hétfőn rendel a nődokimhoz péntekre van időpontom. Szerintem a háziorvosnál kezdek mert 37.1 a hőm, lehet csak valami vírus....ép ezért sem törhetek be a nőgyógyászatra szerintem. Ha jobban fáj vagy egyértelműbb lesz valami biztos rohanok...erre jutottam.

2016. jún. 13. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem azzal kell odaallni hogy te laikuskent mit gondolsz. Hanem PANASZOD van fajdalmaid vannak, vizsgalatot szeretnel. Tudod hany fele dolog allhat a fajdalmaid mogott??
2016. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!