Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhesség?

Lehetséges, hogy terhesség?

Figyelt kérdés

Már évek óta fogamzásgátlót szedek, eddig nem volt semmi problémám. Még kb fél levél volt belőle,amikor azt vettem észre, hogy barnázok. Ez csupán 1-2 napig tartott. Viszont ma fogyott el az utolsó szem,de megint olyan,mintha kezdene megjönni,reggel kis vérzéssel. Kb vasárnap,hétfőn kéne egyébként megjönnie?

Lehet ez terhesség miatt? Vagy egyéb oka lehet?

Nem voltam beteg,nem szedek egyéb gyógyszert,nem maradt ki egy tabletta sem.


2016. jún. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ciklus közepén barnázol, az azt jelenti, hogy túl alacsony a tabi hormontartalma. szóval igen, lehetsz terhes, de ha megint vérzel, akkor nem valószínű. de azért tesztelj. és menj dokihoz erősebb gyógyszerért.
2016. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én ugyan igy vagyok csak amikor elfogyot a gyogyszer meg se jött egyáltalán vettem tesztet amibe 5db volt mind az 5dbon két csikor lett igaz halvány de látszik rá 2 napra vettem egy digitálisat és azon negativ lett. de a menzeszemnek semmi jele nincs még nekem csak 22re adtak idöpontot de azt mondta a doki hogy igen ez a gyogyszer már nem jo a szervezetemnek és elöfordul hogy az vagyok de sajna akkor is csak 22-én tud megvizsgálni. de benem van a félsz igen gyogyszer melet lettem terhes akkor a baba nem lesz beteg ?
2016. jún. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Eddig is aggódtam,de most már még jobban :(

Csak ki kéne várni,hogy megjön-e egyáltalán,de már most ideges vagyok...Még nagyon nem lenne időszerű egy baba...

2016. jún. 9. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es, te terhes vagy. a digitális csak később mutatja ki mint a sima tesztek. de nem lesz baja a babának, manapság már úgy csinálják a gyógyszereket, hogy nem ártanak a babának, pont ezért, ha valaki nem veszi észre időben hogy terhes.
2016. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!