Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ugrál a hőm ennyire?...

Miért ugrál a hőm ennyire? Ránéznétek a görbémre?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a görbém.

Eddig minden hónapban nyíl egyenes volt,pontos , 36,6-os alaphővel,ami ovukor leesett 36,2-re ,majd egészen menstruációig 36,9-et tartott. Utána előlről...De az e havimat egyáltalán nem értem,mindent ugyanúgy mérek ,mint eddig,és teljes cikk-cakk az egész.

Ez mire utal szerintetek? Valami hormonális probléma?

Köszönöm szépen előre is!


2016. jún. 14. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kovetkezo honapod is ilyen lesz szerintem menj orvoshoz. Mert az ilyen cikk-cakk högörbe vlmi hormonalis problemara utal. Ha csak most ilywn es kovetkezo honap jo lesz szerintem ne aggodj :)
2016. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
de ez csak a "ciklus" fele.ha a következő 3-4 napban fent lenne a hőd...akkor azt mondanàm volt egy extra ovud.
2016. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!