Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség. Terhes vagyok?

Segítség. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

17 ès èves lány vagyok, a barátommal már 2 ève együtt vagyunk.Az első alkalom pont 2 hónapjaa tortent meg es azota 1-szer voltunk egyutt. De azota eleg rosszul vagyok hanyinger,szedules,tulzott faradtsag.. Gumival vedekeztunk mind a ket alkalommal,en nem tudok rola h lett volna baja..

Ma mindenfelekeppen csinalni akarok egy tesztet..:)

Elore is koszi a valaszokat.



2016. jún. 15. 05:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Csinálj terhességi tesztet, így senki nem tudj megmondani, mi van. Késik a menzeszed? Szokott késni? Ilyenkor még sokszor nem teljesen szabályos.
2016. jún. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem teljesen szabályos mèg. Szval nem tudom. Melyik teszt a legmegbizhatobb??
2016. jún. 15. 06:05
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
facelle, rossmannban kapható.
2016. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésedben azt írtad hogy azóta is megvan, akkor most mi az igaz?
2016. jún. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Valamikor kesik valamikor nem..tehat nem nagyon tudom kovetni..ezert irtam,h azota is olyan...csak rosszul fogalmaztam...de majd csinalok egy tesztet es majd kiderul..
2016. jún. 15. 11:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha megis terhes lennek a szuleim beleszolhatnak abba,h megtartsam-e??
2016. jún. 15. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, 18 alatt kell az engedélyük az abortuszhoz.
2016. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Abortuszt semmi keppen nem akarnek. Mindig is ellene voltam. Ugy ertem,h ha en megakarom tartani a babat de ok azt akarjak,h vetessem el akkor azt kell tennem amit mondanak?
2016. jún. 15. 13:54
 9/12 anonim ***** válasza:
nem kényszeríthetnek rá hogy elvetesd, de kidobhatnak otthonról, és nem lenne hova menned a babával. ami majdnem kényszerítés, szóval...
2016. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ohh..de nemhinnem,h ez megtortenne. Pozitiv lett a tesztem..:$ orulok es kicsit felek is.. Nemtudom hogy mondjam el..:$
2016. jún. 15. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!