Terhes vagyok? O. o

Figyelt kérdés

17 ès fèl èves lány vagyok a barátommal már 2 ève együtt vagyunk. Az első alkalom pont 2 hónapja törtènt meg. Azota 1-szer voltunk egyutt. 2-3 napja elegge rosszul vagyok..szedules,hanyinger,tulzott faratsag. Jah...es gumival vedekeztunk mind a ketszer..

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. jún. 14. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha rendesen használtátok a gumit és nem volt "csak egy kicsit betette nélküle" rész akkor nem vagy terhes.
2016. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyetlenegy alkalomtól is lehet terhes az ember.Menzesz van,vagy kimaradt?? Az óvszernek lehet lejárt a szavatossága vagy lehet hogy kiszakadt.Csinálj pár tesztet és menj el egy nőgyógyászhoz!
2016. jún. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem volt olyan h ovszer nelkul ment volna a dolog. A menzeszem azota is megvan nem kesett. Gondoltam,h veszek es csinalok majd holnap egy tesztet..aztan majd meglatjuk. :)
2016. jún. 14. 23:16
 4/14 anonim ***** válasza:
minimális az esély szerintem , a rosszul létet okozhatja hormon ingadózás is.....
2016. jún. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Èrtem, de ettől függetlenül ma csinálok egy tesztet. Koszi a valaszokat
2016. jún. 15. 05:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Kislany! Ha megvolt a menzeszed akk nem lehetsz terhes... Nagyon nagyon nagyon nagyon paranyi esely van ra. Egyszeruen tini vagy nincs beallva a menzeszed....
2016. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az igazsag az,h igazabol nemtudom,h kesett-e mert hat nem mindig szabalyos a menstruaciom..valamikor hamarabb valamikor kesobb...sajnos ezt nemtudom :(
2016. jún. 15. 13:56
 8/14 A kérdező kommentje:
Pozitiv lett a tesztem :D orulok :) de kicsit felek is..nemtudom hogy mondjam el..
2016. jún. 15. 14:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem igazan ertem... Most akkor vedekeztetetek vagy sem? Most 17 es fel évesen te ennek valoban örülsz? Huh.. Hat ez eleg zavaros nekem...
2016. jún. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Vedekeztunk..csak az elso alkalommal elegge benaztunk..lehet kiszakadt :/ kicsit orulok :) mivel mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni..19 evesen kb..de hat ez igy most elobb jott :) es ha valaki mar szexel szamolnia kell a kovetkezmenyekkel...es hat ha megis becsuszik a baba ez van..:) jobb,h orulok neki mintha elakarnam vetetni vagy ilyesmi..:) igaz varhatott volna meg egy kicsit....de ha nem...hat nem..:)

De viszont eleg sokat kell majd meg tanulnom..

De anyukam tudom,h mindenben segiteni fog...o is fiatalon lett anya...a noveremet 18 evesen szulte..:)

Na a lenyeg,h mar a baratom tud rola..elegge meglepodott de orult is..:) am 19 eves..:)

Este egyutt beszamolunk a szuleinknek is..:)

Koszi mindenkinek :)

2016. jún. 15. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!