Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napja késik már 9. én...

Pár napja késik már 9. én kellett volna hogy megjöjjön 10. én teszteltünk az negatív lett, viszont rá másnapra 1 csep barna foltom lett az eü betéten, lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ja egy éve probálkozunk párommal eddig nem sikerült,reméljük hogy most igen! :)

2016. jún. 13. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges.

Tesztelj a reggeli pisi tuti kimutatja.

2016. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, sajnos mindig megjött.
2016. jún. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Most reggel teszteltünk megint, sajnos negatìv lett, semmi tünetem nincs hogy elkezdenék menstruálni, sőt nagyon sokat járok pisilni és sokat eszek pedig eddig naponta 2x ettem, fáradékonynak is érzem magam.

Jövő héten meg probáljuk ujra.

2016. jún. 14. 09:07
 4/4 anonim válasza:

Szia!


Én így jártam pár hónapja 4 ap késés semmi,6nap késés irány doki...elküldött vérvételre negatív rá két napra sajna megjött. :( következő hónapban nemvárt előtt 2 nappal azt mondta a párom ,hogy csináljunk egy tesztet van egy olyan megérzése ,hogy sikerül...és láss csodát igen pozitív lett a teszt rá egy 2órára pici barnázás pisinél rögtön hívtam a dokit,kaptam progi kúpot azóta semmi baj :)

2016. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!