Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok megmaradt így...

Lombikosok megmaradt így valakinek a baba? ET+8. napon nagyon halványan megjelent a 2. csík!

Figyelt kérdés

Azért tettem fel a kérdést, mert az előző lombikunknál is ugyan így volt, de nem lett belőle baba. Akkor a teszt idővel nem erősödött, hanem egyre halványabb lett...

Kicsit megnyugodtam, mert legalább tudom, valami elindult. De én már nagyon félek ezektől a halvány tesztektől...


2016. jún. 15. 07:13
 1/3 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

HCG-t nem kellett adni magadnak beültetés után? Mert nekem a repesztő is Ovitrelle volt, és beültetés napján, és ET+3. napon is szúrnom kellett fél-fél ampullát. Emiatt nem is tesztelgettem.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2016. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a bíztatást! Csak a repesztéshez kaptam Ovitrelle-t, de annak már 12 napja. Beültetéskor, utána nem. Prolutex szurit szúrok, de az progeszteron. A hőm tegnap nagyon fent volt. Ma reggelre leesett, aztán most megint 37,3-at mértem.
2016. jún. 15. 11:34
 3/3 VeDi84 ***** válasza:

Őszintén remélem, hogy sikerülni fog! :-)

Majd írd meg kérlek, ha már biztos a dolog.

2016. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!