Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn volt egy feltételeze...

Ha hétfőn volt egy feltételezett beágyazódás akkot már mutatnia kellene a tesztnek?

Figyelt kérdés
Hétfőn nagyon begörcsöltem, de keddre nyoma sem maradt. Rwménykedtem esetleg beágyazódás, a 3.ovu utáán. (Előtte is együtt voltunk utánna is 2-2 napot) 32 naposak a ciklusaim tehát valahogy 17re nem várom.Reggel vagyais hajnalban 2kor csináltam egy /epil tesztet de teljesen negatív :(
2016. jún. 15. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kellene mutatnia. A testünk működése nem egyforma. Várd meg hogy egyáltalán késik-e.

Késésnél már mutatja a teszt DE!akkor sem feltétlenül.

Beágyazódás után 3 nap mire elkezd termelődni a hcg és nem mindenkinek egyformán.

2016. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi az a 3. ovu?

Egy ciklusban csak egyszer van ovuláció (lehet két petesejt két fészekből, de az is ritka, és egyszerre történik)

A hajnali 2 órás teszt meg butaság volt. Nem tudom mikor pisiltél előtte utoljára, de minimum 6 órának el kellene telnie a kettő között. És összességében is korai. Várj még 2-3 napot.

2016. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3-án volt elméletileg ovum.
2016. jún. 15. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah. :)
2016. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!