Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiknek sikerült a legelső...

Kiknek sikerült a legelső hónapban a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyjából csak 20% rá az esély. De akkor is, ha minden "klappol"? Soha nem szedtem fogamzásgátlót, 28 napos a ciklusom, a 14. nap estélyén volt peteérésem, előző nap is együtt voltunk. Mert már sokat olvastam arról, hogy akiknél hónapokig nem jött össze, végül a hőmérőzés vagy az ovuteszt rögtön segített. Szóval ez is sokat számít akkor.
2016. jún. 15. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem, terveztük, tudtam mikor van peteérésem, de nem mondtam el a férjemnek, hogy ne stresszeljem.
2016. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Nekünk is. Annyi kivétellel, hogy a férjem pontosan tudta mit csinál, nem kellett léprecsalni. Akarta a gyereket és tudatosan ejtett teherbe.
2016. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tavaly májusban volt egy missed abom, első hónapban összejött, de sajnos elhalt az 5. Héten. 3 hónap várakozás után a férjem vetette fel, hogy mi lenne ha most már élesben csinálnánk. Mióta szültem pontosan tudom mikor van peteérésem mert fáj a petefészkem és olyankor a szexet is jobban kívánom. Ìgy mikor mondtam a páromnak hogy ezeken a napokon kell belehúzni, akkor sokat voltunk egxütt és 2 hétre rá pozitív is lett a teszt. Most a 34. Hetet taposom és kislány lesz 😊
2016. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jah és ez a 28 napos ciklus 14. Napja sem kőbe vésett dolog! Nekem a peteérés 10. Napon van mindig! A ciklusaim általában 26 naposak.
2016. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11 évig szedtem fogamzásgátlót. Mikor gyereket szerettünk volna, abbahagytam, megvártuk a következő menzeszt, hogy lássam a ciklusom rendben van-e, és utána nem védekeztünk. Nem számolgattam semmit, nem nézegettem a naptárat. És össze is jött a fiunk azonnal.
2016. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! 2-es, ezt most nem tudom mire réted. Szerintem senki nem írta, hogy sunyi módon úgy kellett a párját "lépre csalni".
2016. jún. 15. 09:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Az első három gyerekünk az első hónapban összejött.

A negyedikre sokat kellett várni.

Sosem szedtem semmit, természetes családtervezést alkalmazunk óvszerrel kombinálva.

Vagy 6 évet hőmérőztem, de épp a próbálkozáskor nem, mert akkor "minek"? :)

2016. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is. 28 èves voltam,a fèrjem 30. 25 naposak a cikkusaim.
2016. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindkettő elsőre sikerült
2016. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3 terhesség, elsőre sikerült mindegyik, de a második sajnos 6 hetesen megszakadt. 2 gyereket terveztünk így belevágtunk újra, most 25 hetes terhes vagyok
2016. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!