Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mult honapban 12 napot kesett a menstruaciom. Parommal tobbszor voltink egyutt, vedekeztunk ovszerrel, viszont egyszer megszakitasos modszerrel, ami igazabol csak par percig tortent, utana abbahagytuk meg mielott elment. Menzesz elott egy hettel erzekeny es nagyobb volt a mellem, szurkalt a petefeszkem, derekam leszakadt, faradekony voltam,hangulatingadozasaim voltak es gyakran jartam mosdoba. Csinaltam egy tesztet vart utan 8 nappal, negativ lett. Megjott, ugyanolyan volt mint szokott lenni. Ra egy het mulva csinaltam meg egyet, negativ lett az is, viszont azota szekrekedesem van, puffadok, a derekam idonkent faj, szedulok es minap eroteljesen szurkalt a petefeszkem. Nem szeretnek terhes lenni, lehetseges hogy bekepzelem vagy esetleg megerzem az ovulaciot?

Orvoshoz csak csutortokon tudok menni, eddig nem rendelt, mashoz meg nem igazan akartam menni. Elore iskoszonom a valaszokat.



2016. jún. 12. 21:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Es amit kifelejtettem, azota mintha domborodna a hasam, esetleg a szekrekedestol lehet, vagy csak bekepzelem? Ma pedig eros feherfolyasom volt
2016. jún. 12. 21:07
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Beallt mar a menzeszed? Vagy mar 18?

2. Irass fel fogamzasgatlot, ha igen.

3. Megjott , NEM VAGY TERHES!!!

4. Nem domborodhat a hasad, az 15het korul talan mar latszodna de epphogy...

5.ha tenyleg domborodik akkor daganat/ gyulladas/ mas egyeb betegseg.

6. ÜLJ BE BIOSZ ÒRÁKRA!:)

2016. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!