Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne ha szedek az...

Az érdekelne ha szedek az ovutol progeszteront akkor a 19 dik napon a vérvétel eredményét is megváltoztatja?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, nyilván a progid magasabb lesz mintha nem szednéd.
2016. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert biztos vagyok bennehogy progeszteron hiányom van a tüneteim miatt is és hogy majdnem két éve szeretnénk babát de semmi. A barátnőmnek maradt 6 szem ezért gondoltam ovu után beveszem.
2016. jún. 15. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem jó ötlet. 6 szem nem csinál semmit, csak hamis eredményt mutat a vérvételed. és amúgy is, ne szedj olyan gyógyszert, amit az orvos nem neked írt ki.
2016. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Tedd félre azt a 6 szemet, hátha neked is felírnak majd ilyet a későbbiekben. Ha egyszer pont most mész vérvételre, amiből látni lehetne a progeszteronhiányt, teljesen blőd dolog lenne elfedni a hiányt a progeszteronpótlással, ugye? Még szép, hogy ne szedd be! Meg aztán az a 6 szem semmire sem elég. Még ha csak napi egy szemet kellene is szedned, akkor se tartana ki még nemvártig sem, szóval semmi értelme így.
2016. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!