Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hőgörbéről?

Figyelt kérdés

Én konkrétan ezt a stagnálast tartom érdekesnek.

[link]



2016. jún. 16. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy peteérés nélküli ciklus, ha többször van ilyen, akkor ki kell vizsgáltatni a hormonokat. A stagnálásnak nincs jelentősége.
2016. jún. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát pcos meg ir van szoval tudom hogy nincs minden rendben. Viszont tavaly majus ota merem a homet minden reggel 8orakkor analog merovel huvelyben es szinte minden harmadik honapban ilyen a ciklusom is 50 napos szokott lenni. Viszont tavaly oktoberben sikerult teherbe esnem akkor ugyan igy nezett ki a gorbem nem volt emelkedes ott sem. Sajnos az a terhesseg a 8. hetben megszakadt :(
2016. jún. 16. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos véleményt nem tudok mondani, max annyi hogy szerintem még nem volt ovu. Érdekesség képen itt az enyém, csak mert enyémben is van most egy ilyen stagnálós időszak, sosem szokott ilyen lenni. 12-én vasárnap volt az a tipikus termékeny nyák, azóta semmilyen nincs. Kedden lett pozi az ovu teszt, de a hő még mindíg nem ment fel. Nem értem én se.

Itt az e havi görbém:


[link]

2016. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem múltkor azt mondta a nőgyógyász hogy hagyjam a p*csaba a méregetést mert nem mérvadó... sokszor nem is akkor emelkedik meg a hő amikor megvolt az ovu de hat mar szokasomma valt :)
2016. jún. 17. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

3. válaszoló vagyok. Hogy alakult a hőd? Enyém vasárnap reggelre ment fel.

2016. jún. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
[link] most ilyen
2016. jún. 28. 21:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem és pozitív lett!!! Egyenlőre el sem hiszem :))) [link]
2016. júl. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!