Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempöt kezdtem szedni 1...

Méhpempöt kezdtem szedni 1 honapja ez miatt késhet a menszi?

Figyelt kérdés
8 honapja probalkozunk a babaval.sok jol olvastam a méhpempöröl ezért 1 honapja elkezdtem szedni.idaig mindig pontos volt a menszim.lehetséges hogy a pempö miatt késik?ma teszteltem negativat. szokott hanyingerem lenni de lehet h ezt mar csak én képzelem.

2016. jún. 17. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos nem a méhpempő miatt.


Igazából ez a méhpempő csak pszichésen működik. Annyi a lényeg, hogy a méhek ezzel etetik a királynőt, de hogy ez befolyásolná az ember termékenységét, az csak duma. Akkor az az ember aki meg mézet és virágport eszik, abból "dolgozó" lesz és sosem fog szaporodni? Nincs benne semmi logika. Ez ilyen népi hiedelem csak.


Max egészséges mert tele van ásványi anyaggal, de ennyi.


Nem mondom, hogy nincs ami hat, de a méhpempő pont nem ezek közé tartozik.

2016. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ.én hiszek benne mert rengeteg vitamin van benne.
2016. jún. 17. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom olvassák már? Nekem is késik teszt meg nega
2016. dec. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!