Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázgatással volt már olyan...

Kicsizsu85 kérdése:

Barnázgatással volt már olyan akinél aztán baba lett? Tapasztalatok érdekelnének. Mekkora a gyakorisága.

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni,mert lehet hogy mondjuk hematolóma van a baba körül és attól van barnázás,de sajnos egy vetélés előjele is lehet.Nekem sajnos utóbbi volt.De sztem ha ilyet észlelsz azonnal fordulj orvoshoz,mert talán még megmenthető egy kis rásegítéssel!! 😃
2016. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* hematóma
2016. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia pontosítanám a kérdést. Olyan volt e valakinél,hogybarnázgatott mensi idején és végül nem jött még és baba lett vagy akár még is jött neki aztán mégis kiderült hogy kismama. Ebben az esetben milyen volt a menzesz,mint elötte?
2016. jún. 18. 15:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 18. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Nalam ez volt. A szokott, nem várt idoben elenk verzes helyett par napos barnazgatas volt csak. Semmi hanyinger, stb. kellemetlen tunet utana ami terhessegre utalt volna, de megis volt egy olyan erzesem, hogy ez "más" volt. Csinaltam tesztet, és meg a kontroll csik elott kilott a 2 vonal... Ma mar 3 éves!

Szóval van ilyen.

2016. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok a gyerkőzhöz.
2016. jún. 18. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!