Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyei ideig...

Nnrencsi kérdése:

Missed ab után mennyei ideig várjak a baba próbálkozással?

Figyelt kérdés
10 hetesen elkezdtem vérezni a kórházba mondták hogy nincs szívműködés a babának, missed ab volt a vége, nagyon szeretnék babát 6 hét után ha próbálkozunk mennyi esély van arra hogy újra megtörténjen a baj?
2016. jún. 16. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk anno, azt mondta a doki, hogy pár hónap.
2016. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

missed abnak nemcsak a műtétet hívják, ezért a kérdésem az, hogy kilökődött-e az embrió vagy műteni kellett téged?


ha műteni kellett, akkor 3 hónap, ha nem kellett, akkor egy hónap a várakozás. viszont 10 hetes vetélésnél már érdemes lenne végigmenni egy kivizsgáláson, még akkor is, ha a dokik csak 3 után utalnak be rá. magánúton gyorsan megvan és megéri.

2016. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem műtét volt, és 6 hónapot javasoltak, de nem szerettem volna kivárni, mert 9 hónapot vártunk a babára aki a 8. héten ment el. Így 3 hónapot vártunk, és utána a 2. próbálkozós hónapban jött ismét össze, tehát majdnem megvolt a javasolt 6 hónap. Most vagyok 28 hetes. Ez a terhesség sem problémamentes, de a baba jól van.
2016. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2014 novemberben volt missed abom, szintén 10 hetes terhességnél. Műtöttek is. Az orvosom azt mondta, hogy egy teljes ciklust várjak ki, utána lehet próbálkozni. Nekem a műtét után nagyon sokára jött meg, és alapból is hosszúak a ciklusaim, de a második próbálkozós hónapban, márciusban terhes lettem. Azonnal kértem progeszteron pótlást, ha nem is emiatt történt a baj az előző babával, én nyugodtabb voltam tőle. Teljesen problémamentes terhesség volt. 39. hétre született a babám.
2016. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen műtöttek 3 hét múlva kell mennem a szövttani eredményért, nagyon remélem hogy kiderül abból hogy mi volt a probléma.
2016. jún. 17. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.az ismerősömnek 3hónapot javasolt a doki.aztàn ràtalàlt a trimeszter1 vitaminra ami valami csosaszer lehet mert teli van vele a facebook. Az okdal maga meg pozitív tesztekkel UH.képekkel..a nőgyógyàsza is ajànlotta a vitamint neki.

Az első hónapnàl tart h szedi..és vàrja a csodát :)

2016. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6/6 sajnálom az ismerősödet hogy vele is ez történt, tudsz valamit róla? Sikerült a baba projekt? Most váltok én is a trimeszter 1 re, remélem jó lessz
2016. júl. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!