Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes? Hogy is van ez...

Lehet terhes? Hogy is van ez pontosan?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt és után pár nappal a legvalószínűbb hogy terhes legyen a lány igaz?A barátnőmmel szexeltünk és másnap Megjött neki.Így is lehet terhes? 23/F
2016. jún. 19. 17:19
 1/6 zombienyul ***** válasza:
58%
Mivel nagyon kicsi az eltelt idő a két dolog között lehet.. Attól, hogy este együtt voltatok és másnap megjött neki, nem jelent semmit. Várjátok meg a következő havit és szerintem akkor teszteljetek is egyet. Igen csak ritka, de anya pl végig menstruált terhesen :/
2016. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2016. jún. 19. 17:24
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen lehet terhes,de középidőben,azaz kb.2 héttel a menzesz utàn a legnagyobb az esély a terhességre.
2016. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zombienyul ***** válasza:
70%
Nem tudom miért lettem lepontozva első vagyok, de azért jó lenne ha mindenki tudná, hogy tökmindegy milyen naptár rendszer szerint számol akárki, bármikor bármilyen esemény alatt lehet spontán ovuláció azaz teherbe lehet esni, ezt mindenki tanulta gimnáziumban vagy középsuliban.
2016. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
.Reméljük azért mégsem lesz terhesség.
2016. jún. 19. 18:30
 6/6 Erika87Nyh ***** válasza:
100%
Ismerek egy nagyon szép kisfiút,aki kb. így " készült". A már ilyenkor úgysem lehetek terhes címszó alatt. Megvédelek kedves első.
2016. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!