Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csomó negatív teszt, ígyis...

Csomó negatív teszt, ígyis lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Már második hónapja kinlódok ezekkel a tünetekkel:haspuffadás,szédülés,mellérzékenység,gyakori vizelési inger,kívánósság,étvágy növekedés,fáradékonyság.A múlt hóba 3napot késett aztán két napig meg volt,viszomt olyan volt mintha nem akarna kifolyni .Csináltam 3 tesztet mind negatív lett,voltam dokinál azt mondta h valami furcsát érez,de még nem tudja.Teljesen el vagyok kedvtelenedve,szeretnénk babát és próbálkozunk sokat.
2016. jún. 18. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor csináltad azt a 3 tesztet? Mert ez nem mindegy.

És mikor voltál a dokinál, mikor mondta ezt?

2016. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dokinál akkor voltam mikor elmúlt ez a"kis"havibaj.az első két tesztet a menses előtt két héttel,a harmadikat meg a havibaj napján,amikor kellett volna h megjöjjön
2016. jún. 18. 22:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a mensi előtt 2 héttel kissé korai tesztelni mert akkor van kb. a peteérés... :) A dokinál is elképzelhető hogy korán voltál és még nem látott semmit. Szóval nem akarok hiú reményeket kelteni benned, de ez alapján akár lehetsz is, a legjobb az lenne ha holnap vagy leghamarabb amikor tudsz tesztelnél újra és akkor kiderülne.
2016. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt kell h mondjam,legyen igazad :D nagyon várjuk már az apróságot :)
2016. jún. 18. 23:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy csomó teszt negatív lett. Egyedül a rossmanos Facelle teszt lett erős pozitív. Szóval próbáld meg. Jah és ha két hónapja érzed akkor már ki kéne mutatnia. Igaz nekem 38 napi késésnél is negatív volt kivéve a Facelle teszt
2016. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!