Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 29-én történt az utolsó...

Május 29-én történt az utolsó aktus, pozitív lenne már mindenképp a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Késik a menstruáció akkor szeretkeztunk parommal utoljara. Szerdán csinaltam tesztet igaz délután (pisiltem utana elmentem vásárolni + tesztet venni szóval kb fel ora telt el a ket pisi kozott es a másodikbol csinaltam) negativ lett.

Holnap reggel csinalok uj tesztet csak mar nem birom h tenyleg negativ vagy még lehetseges h pozitiv lesz.

Köszönöm elore is!


2016. jún. 19. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ki mutatná

Rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb mint a többi teszt

2016. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már kimutatná.
2016. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Facelle a legtutibb!:)


De a vizeleted a terhesseg elejen igyis koncentralt kell legyen. Mar kimutatna ha reggelibol csinalod... maskor pisilj poharba reggel ha nincs otthon teszt. Rakd huvos helyre menj el venni es azzal vegezd el a tesztet.

24orat tarthatod igy meg.

2016. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Erika87Nyh ***** válasza:
Sok topikban olvastam,hogy alacsony hcg miatt nem mutatta ki a teszt, pedig terhes volt. Mindenképp csinálj reggel tesztet.
2016. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló a helyzet. Majd ird meg a reggeli teszt eredményét :)
2016. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is 29-én volt, és pont ma egy hete hétfőn kezdte mutatni a teszt. mikor kellett volna megjönnie?
2016. jún. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megjött, úgyhogy nem kellett tesztelnem :(
2016. jún. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!