Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy újabb lehetek terhes kérdés?

Egy újabb lehetek terhes kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pharmatexxel voltunk együtt párommal, most először alkalmaztuk ezt a módszert.

Szex után teljesen elfelejtettem, hogy nem szabad szappannal és egyéb szerekkel mosakodni, és nedves törlőkendővel "át takarítottam" magam odalent. (nem tudom szebben kifejezni)

Most kicsit aggódom, hogy ez befolyásolja a hatását?

(nem alkalmaztunk megszakítást mellé)


Szerintetek ennyi tisztálkodás belefér aktus után pharmatex mellett, vagy nagy hiba volt részemről?


2016. jún. 19. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi belefér sőt!! Nem a hüvelyedet mostad ki. Amúgy ez a fédekezés sem 100%os sajnos..szóval ha besikerűl az nem a tisztálkodástól lesz!!
2016. jún. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Pharmatexxet önmagában hanyagoljátok, főleg ha más védekezés nincs mellé. Nagyon nagyon sokat olvasom itt és baráti társaságban is tapasztaltam már, hogy amellett estek teherbe ...
2016. jún. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A pharmatex nem megbízható védekezési módszer. Nagyon sok a "pharmatexes"baby.

Nézd meg a védekezési módszerek hatékonyságát, és annak függvényében válassz másikat.

A legjobb az óvszer, amennyiben rendeltetésszerűen használjátok. Utána egy egyszerű ellenörzéssel megbizonyosodhattok róla, hogy esetleg nem szakadt e el. Ha igen, akkor esemény utáni tbl.

Bár a férfiak nagy része húzza a száját, de inkább egy kis kellemetlenség, mint egy nem kívánt fertőzés vagy gyerek.

Egyet ne felejts el soha, hogy egy teherbeeséshez ketten kelletek, de utána simán egyedül hagyhat az apuka.

2016. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, a Pharmatex önmagában ALKALMATLAN hosszútávú, biztonságos védekezésre. Maga az ötlet tök jó, és nem mai, csakhogy sokan elfelejtik, hogy ezek a spermicidek gyakorlatilag pesszárium MELLÉ lettek kifejlesztve. Egyébként én is használtam alkalmanként, de kizárólag megszakítással együtt.

Ezzel a törölgetéssel nem ártottál az amúgy sem megbízható módszernek sajnos.

2016. jún. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!