Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon hülye kérdés és tudom,...

Nagyon hülye kérdés és tudom, hogy nem kéne paráznom ilyen miatt, de lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Citalopramot szedek március óta, nagyjából 95kg, 163cm vagyok. Patnerem a fenekemre és a derekamra élvezett 9 napja. Nem éreztem, hogy lefolyt volna a vaginámhoz meg csiklómhoz. Szóval ezért is tartom abszurdnak azt, hogy terhes legyek, mert egyébként sem közösültünk. Viszont már több, mint másfél hónapja nem jött meg, és olvastam ilyenről, hogy terhesség tünetei és volt a héten szédülés meg a rekeszizmom is fájt/fáj. Ez jelent valamit? Meg mostanában kezdtem mozogni is, hogy valahogy sikerüljön leadni néhány kilót. A Citalopramnál fölsorolnak ilyen dolgokat, hogy szédülhetek, fájhat a fejem és menzeszzavarok is beállhatnak. Nagyon remélem, hogy csak erről van szó. Bocs, hogy ezzel fárasztok mindenkit, és amúgy is lehetetlennek tartom, de azért érdekelne, hogy Ti mit gondoltok. Lehetőleg értelmes válaszokat kérnék! És nopara, jártam bioszórára meg minden, csak akkor is. Valaki egészségügyi dogozó esetleg meg tudna nyugtatni?


23L



2016. jún. 19. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Online egészségügyi dolgozó sem lát bele a testedbe,de szerintem kizárt,hogy terhes vagy,más okozza a zavart,amit írtál is. Holnap pisilj egy tesztre,aztán biztos lehetsz benne.
2016. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 luna20120323 válasza:
Nem bántásnak szánom de a túl súly is okozhat menstruáció zavarokkal járó panaszokat..és irtad hogy mozogni keztél..ha hirtelen stresszeled a tested/lelked jelentkezhet ilyesmi..de akár cisztás megbetegedés is..és lehet hogy egyszerűen csak a meleg nyári napok kavarják össze a ciklusodat..menj orvoshoz mert a találgatások sosem járnak pozitív dolgokkal..
2016. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor ezek szerint szerintetek is inkább azért van, mert gyógyszert szedek meg kövér vagyok? Egyszerűen lehetetlennek érzem, hogy hogyha nem folyt le oda a dolog, akkor terhes legyek...
2016. jún. 19. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy kover de van Tulsulyod, ami bezavarhat. En egy orvoshoz elmennek. Fel evente amugysem árt.:)
2016. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 luna20120323 válasza:
..akár le is folyhatott de annak hogy terhes legyél csekély az esélye..
2016. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jófejek vagytok! :)
2016. jún. 19. 17:49
 7/9 luna20120323 válasza:
hormon vizsgálatot is kérhetsz vagy lehet gond a cukroddal vagy inzulinrezisztenciáddal ..
2016. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jártál biosz órára akkor tudod, hogy nem lehetsz terhes. 17 évesen kezdtem szexelni, de már akkor is tudtam, hogy a spermák nem másznak be a hüvelyembe fel a méhemig. Ráadásul szedsz egy gyógyszert aminek pont az a mellékhatása, ami a tüneted. Számomra egyértelműnek tűnik a helyzet.
2016. jún. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát összefoglalva:

-szexeltetek, de nem került sperma a hüvelyedbe

-szedsz egy olyan gyógyszert, ami menzeszzavart okozhat

-késik a menzeszed


A kérdésed pedig az, hogy szerintünk ezek alapján terhesség okozza-e a késést.


A válasz: A gyógyszer okozza.

2016. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!