Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mindenki ki...

Missed ab után mindenki ki várja a kötelező időt? Vagy annyira szeretnétek újra megpróbálni, hogy azonnal, akár hetek múlva egymásnak estek? Nagy baj lehet abból, ha valaki nem tartja be a kiírt időt?

Figyelt kérdés

Hallottam olyanról, aki 2hónapot várt és újra várandós lett, és erős, egészséges neki. van aki azt mondja kötelező kivárni, van aki nem. Ha esetleg van itt olyan, aki nem várta ki az időt, nem szólták meg az utcán, hogy "most halt meg a gyereked oszt má megint terhes vagy!? " Szóval vélemények?

Igazából néha bűntudatom van, hogy mi már most azonnal szeretnénk a párommal újra próbálkozni..pedig csak áprilisban veszítettük el a picit. És én nem pótléknak akarom... hanem szeretnék végre anyuka lenni! Szeretném felnevelni, szeretgetni, félteni,ó vni mindentől..dédelgetni, vigasztalni. Olyan nagy bűn ez?



2016. jún. 19. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Pont ezért várd meg az orvos által mondou időt, nem véletlenül mondja, ennyi idő kell a testednek a regenerálódásra, hogy a következő terhességnél ne emiatt legyen gond. Elhiszem hogy nehéz várni, de a ti érdeketek. Sajnálom ami történt :(, kitartást, és minden jót a jövőre nézve, szorítok hogy sikerüljön mielőbb.
2016. jún. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2016. jún. 19. 23:42
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Egyik sem. Mivel nem akartam ujabb vetelest, 2 honap alatt full kivizsgalast csinaltattunk maganban. Aztan terhes lettem.:)


Mondjuk nekem könnyű, mert az ismerőseim nem mondják azt az embrióra, hogy "meghalt a gyereked" és azt sem, hogy "oszt má".

2016. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem fejlődött ki az embrió,majd 9 hetesen kínos kökődött.2 menzeszem megjött,a 3. nem.Akkor màr nem védekeztünk.Egészséges,gyönyörű lànyunk lett.Amúgy ugyanazt éreztem,mint te!
2016. jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az is kerdes, hogy megis mi a kotelezo ido?

Merthogy sokan mast mondanak.

Nyilvan fugg attol is, hogy mikor tortent a dolog, veteles volt, vagy mar szules, elment magatol, vagy mutetre volt azukseg, kiderult-e az oka, vagy sem.

Nekem 12. heti muvi befejezes utan is a korhazi orvos annyit javasolt, hogy az elso mensit varjuk meg, addig vedekezzuk. De a privat orvos sem mondott sokkal tobbet (elso mensit koveto ciklusban meg vedekezzunk).

Nalunk vegul tobb ido telt el, mert voltunk sok vizsgalaton, igaz feleslegesen, de kivartuk a negy honapot is.

Viszont ha nem akartam volna a kivizsgalast, akkor meg mertem volna probalni hamarabb, ha a ciklusom rendesen helyreall.

Mas orvos meg mar igen korai spontan veteles utan is 3 honap varakozast javasol.


En nagyon ugy erzem, hogy nncs altalanos allaspont a temaban.

Ha bizol az orvosodban, akkor ra hallgass, az a legjobb.

2016. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Azért tettem fel a kérdést, mert április 10.-én kellett megszülnöm a 25hetes kislányukat, azóta 1x volt már mensim, májusban, de most valamiért nem akar jönni. Csináltam már 3tesztet, de mind negatív lett, várok még egy hetet és elmegyek dokihoz vagy még előbb felhívom.. egyébként nálunk a terhesség alatt minden rendben volt, és a kicsinél sem találtak semmit.. azt mondták a méhlepény öregedett el. Csak azt nem érzem, hogy amikor bementem a kórházba, hogy nem érzem a mozgását,és csináltam uh-t azt mondta a legjobb orvos ebben a kórházban, hogy minden rendben van, a méhlepény 2es fokozatban érett
2016. jún. 20. 10:29
 7/9 A kérdező kommentje:
Majd miután megszültél és megnézték a lepényt, akkor is rendben volt, de amikor mentem vissza a halotti bizonyítvány ért azt mondták a méhlepény volt a baj, elöregedett
2016. jún. 20. 10:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Borzasztó még olvasni is😔 Részvétem🖤
2020. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellet varni. Muszeres utan 2 hettel mentem kontrollra, a doki azt mondta, hogy par napon belul van peteeresem ugyhogy huzzunk bele..
2020. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!