Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ovulacios tesztem mutatott...

Ha ovulacios tesztem mutatott ket csikot ket napig (erosebb votl mint a tesztcsik! ) akkor a höm miert maradt 36.5 allandoan? Baj van? Vagy attol lehet peteeresem? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
:(
2016. jún. 20. 07:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi az alaphőd akkor magasan volt az lh de nem bírt kiszakadni a pete a tüszőből. Ezért mondják hogy az ovu teszt nem 100%-os. Lehet hogy később lesz peteérésed,vagy nem is lesz a hónapban. Ami egyébként ha ritkán fordul elő akkor normális.
2016. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak később fog megrepedni. Én is így jártam ebben a ciklusban. Múlt héten kedden volt pozi az ovu teszt, de csak vasárnap reggelre ment fel a hő.
2016. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Es koszonom. Kicsit elkeseredtem mert ebben a honapban sikerult napi ketszer egyutt lennunk de a höm nem igazan segitett a pozitiv remenykedesben :(
2016. jún. 20. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!