Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy egy hónapban...

Lehetséges, hogy egy hónapban több peteérésem van?

Figyelt kérdés
Évek óta minden hónapban kétszer, háromszor nagyon fájt az alhasam, volt pici barnás vérzésem. Nagyon sokat jártam nőgyógyászhoz, mert nem tudták megmondani, hogy mi lehet az oka, de most elvileg kiderítette és azt mondta, hogy egy hónapban többször van peteérésem. Ilyenről még nem hallottam, másnak is volt már ilyen? Vagy csak azért mondta mert már nem tudott mást mondani?
2016. jún. 12. 01:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat... Gondolom nem hasraütve mondta ezt a doki, ultrahang segítségével azért elég pontosan lehet követni. Használtál már ovu tesztet?
2016. jún. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze. A kétpetéjű ikrek is születnek valahogy.


Ettől függetlenül láttam már vaktában tippelgető orvost. Keress fel másikat is, ha nem bízol benne 100%ig.

2016. jún. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha ez így van, akkor ne várj sokáig a gyerekvállalással, mert véges számú petesejttel születünk, és neked gyorsabban fogy a készlet.
2016. jún. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3as: azért ez fájt. Az a véges számú készlet rohadt sok ám!
2016. jún. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ráadásul annyira azért nem véges: [link]
2016. jún. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó tudom, hogy sok, de ismertem olyat aki 38 évesen mondta hogy már csak kb. 3 van neki, ezért mindenképp sikerülnie kell az inszeminációnak.
2016. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
barátnőmnek is 35 évesen kiderült, hogy elöregedett a petefészke... "kiürült"...most harcba szállnap au elemekkel, az idővel, hàtha... ritkán, de ténykeg van ilyen....
2016. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, még nem használtam ovu tesztet, de majd utána nézek, köszönöm. :) 4 hónapja próbálkozunk a párommal, sajnos még nem jött össze a baba.:( 23 éves vagyok amúgy.
2016. jún. 12. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap az nem sok. Ha többször van peteérés,akkor meg nem hiszem, hogy sokat várat magára a baba. Drukkolok!
2016. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, köszönöm! :)
2016. jún. 12. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!