Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle vizeletsugaras teszt,...

Facelle vizeletsugaras teszt, teljesen negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leírom, nem tervezünk babát, tehát nem azért teszem fel a kérdésem, mert bele akarom képzelni a második vonalat.

Olvasgattam itt az oldalon kérdéseket ,képekkel, és meglepődtem némelyiken, hogy én semmit sem láttam rajtuk, végül mégis pozitív volt.


Párommal 14, és 10 napja voltunk együtt, ezen két alkalommal helyi hormonmentes fogamzásgátlót használtunk ( Pharmatex hüvelykrém), most kicsit mégis idegeskedem, hogy talán terhes maradtam mellette.

Sokat olvastam itt a rossmannos facelle tesztről, így kipróbáltam egyet, hátha ennyi idő múlva látszana valami.

Ilyen lett :


[link]


Abszolút negatív, és egyenlőre megnyugodhatok ?


Tudom felelőtlenség ha ennyire tartok a terhességtől így védekeznem, ezzel fel is hagytunk a fent említett esetek után ...


Köszönöm


2016. jún. 20. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
túl korán teszteltél. amúgy nem akarlak elkeseríteni, de én látok rajta valamit, de az még száradási csík is lehet.
2016. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 whitelady1 ***** válasza:
Én is mintha látnék valamit. Szerintem 2-3 nap múlva ismételj!
2016. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy en vagyok teljesen vak, de en ezt telefonrol teljesen negativnak latom.
2016. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Akkor én is vak vagyok :) nalam ez negatív.
2016. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszi, köszi, remélem utolsó kettő válaszolónak lesz igaza, és az elsők és én látjuk rosszul (én is élőben mintha látnék valamit rajta, ezért is tettem fel a kérdést).

Vettem még egy vizeletbe mártós facellét is, két nap múlva ismételek vele.

2016. jún. 20. 23:13
 6/28 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez negatív, nem látszik rajta semmi. Próbálkozz akkor amikor késni fog. Pharmatex meg nem védekezés...
2016. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
áttettem negatívba, szerintem nincs rajta semmi. [link]
2016. jún. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet hogy én is vaksi vagyok,de én is látok második csíkot simán is,szerkesztés nélkül.

2016. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szintén látom.

És ha baba van (ha szabad kérdezni) tudjátok vállalni?

2016. jún. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én is látok rajta valamit, de az simán lehet optikai csalódás amiatt, ahogy a műanyag borításon tükröződik a fény. Szétszedve is tegyél már fel egy képet!
2016. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!