Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle vizeletsugaras teszt,...

Facelle vizeletsugaras teszt, teljesen negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is leírom, nem tervezünk babát, tehát nem azért teszem fel a kérdésem, mert bele akarom képzelni a második vonalat.

Olvasgattam itt az oldalon kérdéseket ,képekkel, és meglepődtem némelyiken, hogy én semmit sem láttam rajtuk, végül mégis pozitív volt.


Párommal 14, és 10 napja voltunk együtt, ezen két alkalommal helyi hormonmentes fogamzásgátlót használtunk ( Pharmatex hüvelykrém), most kicsit mégis idegeskedem, hogy talán terhes maradtam mellette.

Sokat olvastam itt a rossmannos facelle tesztről, így kipróbáltam egyet, hátha ennyi idő múlva látszana valami.

Ilyen lett :


[link]


Abszolút negatív, és egyenlőre megnyugodhatok ?


Tudom felelőtlenség ha ennyire tartok a terhességtől így védekeznem, ezzel fel is hagytunk a fent említett esetek után ...


Köszönöm


2016. jún. 20. 22:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

én is látok valamit. szerintem két nap múlva ismételd meg.

mi lesz, ha +?

2016. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm.

Hát, ha pozitív, akkor költöznünk kell, mert jelenleg szülőknél élünk, és ide nem igazán hozhatunk babát, de mindent meg lehet oldani...

A párom a férjem amúgy, csak anyagi okok miatt eddig nem sikerült a költözés/házvásárlás.

Igazából "csak" ennyi akadálya van a gyerekvállalásnak.

2016. jún. 21. 08:46
 13/28 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit láttok rajta. Ez egy tök negatív teszt. A pozitív teszten nem nagyítóval kell keresni a második csíkot, hanem egyértelműen, élesen kirajzolódik. Egyébként nagyon korán teszteltél kérdező. Szerintem tök felesleges addig, amíg nem késik a menzesz. Bele lehetne hülyülni az állandó tesztelgetésbe, és addig úgyse mutat megbízható eredményt, sőt lehet, hogy még akkor se. Szerintem felesleges pénzkidobás naponta tesztelgetni, pláne ilyen korán.
2016. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó,csak halkan megjegyzem hogy a halvány csík is csík és azt jelzi hogy hcg van a szervezetben amit terhesség termel. De lehet hogy nem tudtad!
2016. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
Igen, de ezen nincs halvány csík. Az a minimális elszíneződés ázás is lehet. Az nem csík. A halvány csík is egyértelműen látszik.
2016. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Hát pedig, én is látom rajta a 2dik csíkot, szerkesztés nélkül,telórol.!
2016. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem kell keresgélni a 2.csíkot. simán látszik. Ráadásul ez egy megbízható teszt,szerintem baba van.
2016. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelműen halvány csíkos!
2016. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nem bírtam ki, megcsináltam ma reggeliből.


[link]

2016. jún. 21. 12:47
 20/28 anonim ***** válasza:

Ezen is ott van :)

Csak beszemcsésedett a teszt nem?


[link]

2016. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!