Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az első terhességemet csak...

Ha az első terhességemet csak 8 hetesen mutatta ki a teszt, akkor így 4 évvel később is erre számíthatok?

Figyelt kérdés
5 napja késik. Teszt negatív.
2016. jún. 21. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nem feltétlen, attól függ, h a szervezeted mikor kezdi el a HCg-t termelni és melyik napszakban csinálod a tesztet. (A reggeli vizeletnek a legmagasabb a hcg koncentrációja)
2016. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,de az első terhességemnél sem hiszem hogy 8 hetesen kezdett el termelődni a hcg mikor már 6 hetesen hánytam mindentől :)
2016. jún. 21. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá "hajlamod" akkor édes mindegy mennyire koncentrált a vizeleted,mert nem fogja mutatni.

Ha 1 hét múlva sem jön meg,irány a doki :)

2016. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mikor fogant, előfordulhat, hogy egy spontán kései peteérés miatt mutatta ki olyan későn például. Nem feltétlenül fogja most is később kimutatni, de persze előfordulhat.
2016. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Lehet hogy most mutatná ha terhes lennék,csak mondjuk nem vagyok :)
2016. jún. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!