Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Vagy csak száradási...

Pozitív? Vagy csak száradási csik? Mára nem várom.

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2016. jún. 21. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem jó a link nem mutat képet
2016. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
2016. jún. 21. 17:05
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha közelebbről, felülnézetből és nem (csak) negatívban fotózod le, akkor talán látunk is valamit.

Erre a képre nem mondok se +-t, se --t.

2016. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Jó lenne már leszokni erről a negatívozásról.

Ha a teszt pozitív,akkor a csík szabad szemmel jól látható,ha meg negatív,akkor szerkesztgetheted,de maximum azért fogsz csíkot látni,mert azon a részen,ahol el kell színeződnie a tesztnek más anyaggal van beborítva...(ezen a teszten is azért lehet csíkot látni,mert kiüt,hogy két különböző anyagról van szó,nem az a lényeg,hogy kiszúrd,hogy hol van a második csík(azt akkor is észre lehet venni,ha egy pasi pisili le,de nyilván ő se lehet terhes),hanem az,hogy elszíneződjön)

2016. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért nem kell egyből leharapni az ember fejét!!! 😒

Szerintem negatív amúgy,csak a lányomnál is igy volt,hogy alig lehetett látni, és úgy kellett bogarászni.

Védőnő is rögtön azt mondta hogy negatív, aztán nem volt az. Na mindegy...

2016. jún. 21. 17:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia:) töltsd fel nem szerkesztve a kepet
2016. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Ha nincs ott elszineződés,akkor negatívban sem látszik a 2.vonal,kedves x-edik válaszoló!


Egyébként ez így tök jó meg minden kérdező,de így nem megállapítható hogy száradási csík vagy sem.


Képet meg majdnem hogy felesleges ide feltölteni,mivel képen nem úgy jön át mintha szabad szemmel nézné az ember (fényviszonyok miatt tökéletesen nem adja vissza a szabad szemet).

A másik,hogy egyébként meg 70%-ának a válaszadóknak vagy rossz a szeme vagy nem tudom,de a legtöbb pozitív tesztre negatívat mondanak,leoltva a kérdezőt.

Tisztelet a kivételnek.


Én már hozzá sem szeretek szólni az ilyen kérdésekhez.

Sokan azzal jönnek hogy a pozi teszten nem kell keresni a csíkokat (sokszor tök jól látható képen csak van 1-2 vaksi aki leoltja a másikat) de azt elfelejtik hogy élőben nem is kell keresgélni. Nyílván ha a kérdező nem látna semmit,fel sem tenné a tesztről a képet. Mindegy...


Szorítok hogy babát mutasson a teszted:)

2016. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

Uhh utolsonak milyen igaza van!


Kerdezo! Lila az a csik? Mert egy negativ kepbol nem tudunk rajonni hogy szaradasi-e vagy sem.

2016. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha a kérdező látná, hogy pozitív, akkor nem töltené fel ide...

Én még tudod mit látok? Hogy sokan peteérés után azonnal rohannak a boltba, vesznek negyven tesztet, és naponta töltik fel a tök negatív eredményeket, mert hát ha hunyorítok, és a szemembe süt a nap, akkor még akár pozitív is lehet. Értem én hogy mindenkinek sürgős, és nehéz kivárni az idejét, de ne legyünk már ennyire türelmetlenek. A pozitív teszt, az nem olyan,hogy ne lehetne azonnal eldönteni.Vagy ott van a második csík vagy nem. Nem kell filterezni meg jobbról balról megszakérteni, az ott van. Én életemben egy darab tesztet vettem, a kimaradt menses után. 3 nappal felhasználtam, és azonnal egyértelmű két csík volt.

Én vagyok az egyik vaksi...

2016. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Már dobtam ki pozitív tesztet, úgy is hogy szabad szemmel látható volt 2 teszten is. A negatív azért segit mert ha halvány jobban látni, mint ezen is.

De szerintem ez még mindig negativ.

Könnyű azoknak akik egyszer vesznek életünkben tesztet, örüljön annak hogy neki rögtön sikerült. Valaki évekig guvvasztja a szemét a pozitívra.

Amúgy a lányomnál 3 hétig nézegettük 60 -an a teszteket, mindenki azt mondta negativ, még a védőnő is. Aztán mégis baba volt a dologban.

2016. jún. 22. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!