Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Vagy csak száradási...

Pozitív? Vagy csak száradási csik? Mára nem várom.

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2016. jún. 21. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező ! Teljesen egyet értek veled ne foglalkozz az ilyenekkel! En at erzem a helyzeted, csinálj meg egy tesztet holnap es azon mar fog latszodni jobban vagy ha nem holnap akkor pár nap mulva :) remelem összejön en szurkolok ...


3 éve varakozunk babára !

2016. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ácsi. Én egy szóval sem mondtam, hogy elsőre sikerült. Csak arról próbállak meggyőzni titeket, hogy felesleges agyba főbe tesztelni, mert abba bele lehet hülyülni.
2016. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ácsi. Én egy szóval sem mondtam, hogy elsőre sikerült. Csak arról próbállak meggyőzni titeket, hogy felesleges agyba főbe tesztelni, mert abba bele lehet hülyülni. Meg kell szépen várni, hogy késsen a menzesz 3-4 napot, és ha van baba, akkor úgyis jelzi a teszt. Ha nincs akkor meg megkíméltük magunkat a felesleges aggódástól.
2016. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem 21 napja késett a lányommal amikor pozitív lett. Legalább 10-15 teszt után lett pozitív. Dokihoz mentem mikor kB 8 hetesnek kellett volna lennie, aztán nem látott semmit. Akkor volt kB 4 hetes... Mensi alapján November elején kellett volna születnie. December 2.-án született. :D
2016. jún. 22. 11:31
 15/18 A kérdező kommentje:
Én pont azért aggódom mert nem tudom mi van. 4 terhességem volt, ugyhogy nagy tesztelő vagyok. Inari mennyiségű teszt van a fürdőbe :D
2016. jún. 22. 11:33
 16/18 A kérdező kommentje:
Ipari *
2016. jún. 22. 11:34
 17/18 anonim ***** válasza:
Tedd már fel az eredeti képet! :)
2016. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

[link]



Szerintem negatív. Legalábbis én úgy látom...

2016. jún. 23. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!