Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három hét késéssel jött meg a...

Három hét késéssel jött meg a mensesem, de szinte fekete-sötétbarna, alvadt. Korábban volt már cisztám, lehet megint az? Akadályozhatja-e a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim, de ekkora késésekkel elég nehéz tervezni, hogy mikor kell akciózni.
2008. szept. 27. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen lásson egy orvos. A három hét késés nem normális! Esetleg nem teszteltél a késések miatt?
2008. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem teszteltél? Mert az ilyen feketés, kávézaccszerű vérzés méhenkívüli terhességre utalhat. Szerintem ne várj vele, rögtön menj orvoshoz! Ha nem piros a vérzés, az semmiképp nem normális!

2008. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek dokihoz, mert hamarabb nem fogad..:( Négy tesztet (Lily) csináltam, mind negatív lett. Akkor is lehet méhen kívüli, ha negatív a teszt?
2008. szept. 27. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
A teszt méhenkívülinél is pozitív, de ez a feketés vérzés nem igazán jó. Én inkább bemennék az ügyeletre, mert, ha mégis méhenkívüli, akkor nagyon fontos, hogy minél előbb lásson orvos.
2008. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!