Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a teszt eredményének?...

Hihetek a teszt eredményének? 3. hete késik a menzim, a melleim hetek ota érzékenyek, vgyis a mellbimboim, a melleim csak 2-3 napja fájnak.

Figyelt kérdés
Folyton éhes vagyok.Ma reggel csináltam egy tesztet-10-es érzékenységut és pozitív lett. A dokim sajna szabin volt és csak kedden tudok hozzá elmennni.De tuti hogy babám lesz? Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2008. szept. 27. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti! Ha késik is, és a teszt is pozitív, és még tüneteid is vannak, akkor babát vársz.

Gratulálok.

2008. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi!!!! Alig akarom elhinni. Azon töröm a fejem, hogy hogyan mondjam meg a férjemnek. 2hete volt a házassági évfordulonk, akkor még negatív volt a teszt... Végre!!!!!!!!!
2008. szept. 27. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Gratulálok, tuti baba van a dologban.
2008. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a babó ^^ Gratulálok Nektek!!
2008. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tényleg sikerült. Szerintem csak a doki után mond el neki, mondjuk pl. az ultrahang képet mutatva.
2008. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam. Februárban azt hittem,hogy baba lesz, vettem is egy kiszoknit, de aztán borzaszto fájásokkal megjott a menzim,pár nap késéssel.Azota is a fiokomban örizgetem a zoknit... Folyton a tesztet nézem,alig birom elhinni, h babánk lesz...
2008. szept. 27. 11:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! De aranyos vagy! Én is folyton nézegettem, amikor pozitív lett a 3 db teszt - mert hogy én egyből 3-at vettm, 3 különböző típusút. Mindenki jó hülyének is nézett érte... :-) Én azt hittem, meg fog jönni, mert nagyon fájt a hasam, mint mensi előtt, és a melleim is ugyanúgy meg voltak duzzadva. Én egy héttel a kimaradt mensi után teszteltem. Szóval szerintem is tuti Nálad a baba, 3 héttel akimaradt után + pozitív teszttel. :-))) Sok boldogságot, remélem, már szívműködés is lesz látható, ha mész UH-ra! 36 hetes kismama
2008. szept. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
gratu! hihetsz am!
2008. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek!!! Rettentöen aranyosak vagytok!! Nagyon szeretem ezt az oldalt, mert itt mindig hasznos tanácsokat kapok. Nagyon boldog vagyok!!!!!!! HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, BABÁNK LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUHÉÉÉÉÉ
2008. szept. 27. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok Nektek!!! Ha már ennyi ideje késik, biztos, hogy a doki is lát valamit! Én is annak idején megigézve néztem a halvány csíkocskákat a teszteken! Mondjuk én rögtön berontottam a szobába, és mutattam páromnak a tesztet!!!Pedig előtte annyit elképzeltem, hogy majd hogyan mondom el.... Én az első vizsgálatkor sajna nem kaptam még képet, a 6. héten voltam, és a doki még csak a petezsákot látta, azért nem is kértem! de most már látszott a kis Manócska is szépen! Én igazából megvárnám, hogy ilyen kép legyen, ne csak a zsák. Viszont a kiszokni aranyos!!!!:)
2008. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!