Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valahol ezt olvastam, Igaz ez?

Valahol ezt olvastam, Igaz ez?

Figyelt kérdés

Minel kesobb van egy ciklusban a peteeres annal nehezebb teherbe esni.

Nem emlekszem az indoklásra.

Vèlemények?



2016. jún. 22. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, mert elvileg nincs ideje a petesejtnek beágyazódni. DE, nekem pl 10 napos luteális fázissal sikerült a baba, szóval nem feltétlenül okoz ez gondot :)

32hkm

2016. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem 11-13napos :(

Meg csak jovore tervezzuk..de mar most aggodok.

22eves vagyok. Orvos azt tanacsolta h sokaig ne huzzam a gyermekvállalàst. Meg amugyis serene

De felek. Biztato h neked sikerult, hálás vagyok Neked, hogy írtál.

Nekem palastfu teat ajanlottak.

2016. jún. 22. 22:12
 3/8 Bella169 ***** válasza:
100%
Nekem a cickafarktea (menesestől peteérésig reggel éhgyomora 1 bögre) és a palástfű tea (peteéréstől következő menseszig reggel este egy bögre) szépen beállította a ciklusomat. 3 hónap teázás után szabályos 35 napos ciklusaim lettek és 20. napon volt peteérésem.
2016. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bella169 ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy miután beállt 3 hónappal később megfogant a lányunk (volt egy petevezető átfúvásom is). Mamár 10 hónapos.
2016. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En vegig azt hittem,hogy a ciklus kozepe korul van peteeresem nekem is,mint ugy altalaban "mindenkinek",igy mindig akkor alltunk ra... Mensi utan masfel,ket hettel. Vegul kiderult,hogy mensi utan 1hettel van.amikor erre alltunk ra,elsore sikerult is... :) de mindig neztem is,hogy ha a ciklus kozepen allunk ra,ideje sincs a beagyazodasra! Aztan mikor elobb megprobaltuk,sikerult is :)
2016. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Most komolyan, mi az hogy nincs ideje beágyazódni? Ha megtermékenyül a petesejt a tüszőben nem áll le a sárgatest hormon termelése ergó nem válik le a méh nyálkahártyája és beágyazódik a petesejt. Szóval csak az a lényeg hogy a tüszőrepedéskor ott várakozzanak a kiskatonák. Ezért szokták javasolni a 2 naponta együttlétet. Semmi jelentősége hogy a ciklus melyik napján reped a tüsző.
2016. jún. 23. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüszőrepedés ideje kitolódik, akkor elvileg a menzesznek is ki kell tolódnia. Persze vannak kivételek.
2016. jún. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

19. napon volt PÉ-m 32napos cikussal. Első együtléttel sikerült.

14hkm

2016. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!