Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális terhesség alatt...

Normális terhesség alatt ilyen jellegű folyás? SOS nagyon megilyedtem!

Figyelt kérdés

Epp borotvalkoztam a holnapi doki latogatasra,amikor megneztem magam alulrol a tukorbe (hogy mindenhol rendben van-e) es lattam,hogy (bocsanat,de gusztustalan lesz) sargas folyast lattam kijonni a huvelyembol! Egy kis intim torlovel ki akartam torolni ami mar kint van,de az hozza ragadt es jott a tobbi is.szalag szeruen huztam ki magambol,majd elszakadt! Egyaltalan nem turos,semmi szaga es nem is csip vagy viszket! De nagyon megilyedtem,ilyet meg eletembe nem lattam! Mint egy szalagot csak huztam es mar ereztem,hogy nem jon tovabb es el is szakadt!es most kicsit faj a hasam is! Ne nezzetek gusztustalannak,kenytelen voltam leirni,tenyleg nagyon megilyedtem! Holnapra van idopontom a fogadott orvosomhoz!

15hkm


2016. jún. 22. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ezt nem mondanám normálisnak, velem legalábbis nem történt még ilyen. Említsd meg holnap a dokinak, de ne aggódj, nem valószínű, hogy komoly dolog. Terhesen nagyon sok minden furcsaságra képes a testünk.

32hkm

2016. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

En is megijedtem a helyesirasodtol :D(nem bunkosagbol irtam)

Egyetertek az elsovel,mindkepp szolj a dokidnak holnap de szerintem sincs nagy gaz :)

2016. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előre is bocs a velős beszédért, de így tudom elmagyarázni :D mi a párommal úgy szeretünk szeretkezni, hogy elmegy bennem, a doki nyugtázta nem lehet belőle baj max a végefele már ne nagyon. Az első ilyen eset után én is ezt tapasztaltam, de az aktus után egy nappal ... mondom mi az Atya Úr Isten ez ? Hívtam a dokimat aki erre azt mondta, hogy tisztul a hüvely. Mivel szintén nem volt büdös, nem csípett semmi, kijött és ennyi volt. 18hkm
2016. jún. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik gyerekemet várom, és irtó sok folyásom van, és hol sűrűbb, hol meg volt olyan, hogy épp zuhanyzás után voltam, törölköztem, és kisebb alhasi nyomásra (tüsszentés) végigcsorgott a bokámig. És igen, a színe is változó, hogy sárgásabb, hol fehéresebb.

Tisztasági betét nélkül egy lépést sem teszek, mert bárhol, bármikor távozhat.


Nekem nincs fertőzésem, nem fáj, nem viszket, semmi gond nincs vele. Egyszerűen bővebben termel a méhnyak.


De semmit nem veszítesz, ha elmondod az orvosnak.

Minden olyasmit, ami nyugtalanítja a kismamát, azt el kell mondani.


Én azt gondolom, hogy a hasfájásod egyáltalán nem függött ezzel össze. Kicsi fájdogálás előfordul terhesen, akár a szelek is bánthatnak, vagy bármi, ezek normális dolgok, amíg nincs erős görcs.

2016. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Terhesen sokminden normális. Azért vizsgáljon meg az orvosod holnap. Nekem hatalmas mennyiségű vizes folyás is gondot jelentett, terhesen vagy 2 fertőzést is összeszedtem. :/
2016. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 koszonom eszreveteled. Nagyon sietve irtam le,hogy meg ebren talaljak valakit! Voltam dokinal,alapbol megvizsgalt,igy nem mondtam neki a dolgot,gondoltam ugy is latja,ha valami nem oke! Amugy rendbe volt minden! :)
2016. jún. 23. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem mondtad neki. Az orvos alapból csak azt vizsgálja, ami őt érdekli.

Legközelebb kérdezz rá arra, ami foglalkoztat.

2016. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az en dokim mindent vizsgal,nagyon korultekinto! Mar csak azert is,mert nagyon jo ismerosunk,az egyik igazgato es o minden vizsgalatomon jelen van,igy meginkabb mindenre odafigyel! :) azota nem tapasztaltam ilyet! Lehet,hogy tenyleg csak azert lehetett,mert a ferjem elment bennem es igy tavozott!csak eddig sose figyelgettem magam alulrol :D
2016. jún. 27. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!