Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e terhes a barátnőm...

Lehet e terhes a barátnőm akkor ha védekeztünk az eslő eggyütlétkor óvszerrel?!

Figyelt kérdés
Én 16 a lány 15 éves mindkettőnknek ez volt az első! Most kell hogy megjöjjön neki 30.-ig de nagyon félünk! Mindig 25-26 körül szokott neki megjönni most 23. van! A melle nőtt és a hasa is kemény! Most terhes vagy csak a menstruáció jelei?!

2016. jún. 23. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha rendesen használtátok az óvszert, nem szakadt ki, egy pillanatra sem voltatok együtt óvszer nélkül, nem került ondó a kezedre, amivel aztán a barátnőd nemiszervéhez értél...azaz kizártatok minden eshetőséget, hogy ondó kerüljön a barátnőd hüvelyébe, akkor nem lehet terhes. Remélem, mindent felsoroltam, amire figyelnetek kell.

Nyugi, ilyenkor beindul egy pszichés folyamat, minél jobban aggódtok, annál több tünetet fog felfedezni magán a barátnőd.

Bárcsak majd az én gyerekeim is ilyen kis 'okosan', felelősségteljesen szexelnének. Bár nekem a barátnőd 15 évesen még nagyon fiatalka a szexuális elethez, de te nem ezt kérdezted. Bocsi!☺

2016. jún. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, illetve kiegészíteném azzal, hogy ha terhes is lenne a barátnőd, akkor tüneteket szinte teljesen kizárt, h most még produkálna (mellméret növekedés amit írtál pl). Amíg nem késik neki 5-6 napot, addig nem muszáj ennyire parázni. Használjátok az óvszert felelősségteljesen :) Reméljük nektek nem szakad ki majd annyiszor, mint itt az oldalon lehet olvasni.
2016. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos,hogy nem terhes hiszen védekeztetek!

Pszichésen viszont késhet is neki.

Mondjuk ha ennyire aggódtok úgy,hogy gondoltatok a védekezésre is (ami nagyon nagy plusz pont a sok idióta "csak kicsit betettem,lehet terhes" meg "megujjaztam spermás lehetett a kezem" mellett) akkor lehet nem igazán vagytok még érettek a szexre nem?

2016. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm Szépen Mindkettőtöknek! Most azért megnyugtattatok! Nem egyszersem értem úgy hozzá és nagyon figyeltünk h ondó se kerüljön béle! Szerintem is mostmár szichésen parázik, parázunk! Es egyébként csak most kellessz megjönnie pár nap múlva! Nagyon Köszönöm!!!
2016. jún. 23. 10:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis mindhármotoknak köszönöm a válaszát! Ja és nem is szakadt ki közbe is direkt megálltunk ellenőrizni hogy minden okés e magyarul nagyon odafigyeltünk mindenre!
2016. jún. 23. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor szinte kizárt,hogy terhes,nem lesz gond.Nagyon jó,hogy ilyen felelősségteljesek vagytok!
2016. jún. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!