Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 8 hónapos terhes vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapos terhes vagyok, jobban kívánom a szexet mint valaha, de a párom hozzám se ér?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy csak a babát félti, mert az orvos szerint nyugodtan szexelhetünk, nem árt a babának. És én nagyon akarnám, de a párom mindig leállít. Nem lesz elég, hogy szülés után 6 hétig nem szexelhetünk? :(

Vagy ennyire gusztustalannak tartaná a testem, most hogy ilyen nagy vagyok?

31 hetes kismama (20N)


2016. jún. 14. 19:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Hát nézd.. Ha sok ideid látnék egy lányt soványként és hírtelen megnőne, akkor én felúzgulnék, hogy milyen lehet úgy.. Lehet ez beteges, de szerintem nem annyira.

Lehetséges, hogy csak tényleg félti a babát, de akár több is álhat a dolgok mögött :(

2016. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

Ezt vele kellene megbeszélned...

Vannak férfiak, akiknek a várandós feleségük tabu (egy ismerősöm két gyereket hordott ki úgy, hogy a egyszer sem volt szex a terhesség alatt).

Vannak férfiak, akiknek a feleségük onnantól, hogy anya lesz, megszűnik nőnek lenni (akár már a várandósság alatt is).

A hiba nem a te készülékedben van, nála van valami elfojtott probléma, de csak találgatni lehet, hogy mi, és attól meg sem oldódik. Neki kellene vele szembenéznie...

2016. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mondd el neki hogy nagyon igényled most, sőt kezdd el te kényeztetni ahogyan szereti! sok sikert!!
2016. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kismama vagy, de mivel nem a gyk-s közösség a kölköd apja és nem is velünk akarsz dugni, így teljesen feleslegesen eszed ezen az oldalon a kefét. Szóval kénytelen leszel azzal illetővel erről diskurálni, aki volt szives teherbeejteni.
2016. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyilván már beszéltem a párommal is erről, de ő csak azt mondta, hogy félti a babát. De nem értem, hogy miért, amikor nincs semmi probléma.
2016. jún. 14. 19:58
 6/24 October15 ***** válasza:
Attól még féltheti nem? Oké értem én, hogy pasiból van és fura ha nem akar mindent megdugni de ne az legyen már az első gondolat, hogy oké akkor félrebsz, nem kíván és egyébként is búza lett. pls..
2016. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Ok, akkor magyarázd el neki, hogy a szexhiány benned stresszt és frusztrációt okoz, ami számodra nagyon kellemetlen érzés, és a kisbabátok ugyanezt éli át, veled együtt! Szóval ha jót akar a gyerekének, akkor dugjon meg, de istenesen!
2016. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 icu75 ***** válasza:
Beszélgetni kéne vele nyugodtan. Sok férfi nem szeret már ekkora baba mellett szeretkezni,(féltik a babát,vagy bizarrnak tartják hogy "oda"dugják ahol a baba van,stb) de viszont kézzel-szájjal mehetne egymás kielégítése,de esetleg nem meri kérni és inkább hárítja a szexet veled. Pár férfi ilyenkor szokott "rossz útra" tévedni,mert elég hosszú az az idő amíg újra lehet szeretkezni. De az első három hónap is nagyon húzós a babával,akkor is meg kell küzdeni az intimitásért.
2016. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy megcsal, vagy ilyenek, csak nem értem, hogy ha a doki is azt mondja, hogy lehet, akkor miért nem.

Lehet azért, mert már most van tejem, és legutoljára véletlenül lespricceltem vele? Vagyis inkább ő magát, amikor a melleimmel játszott. És a szájába is ment sajnos :S Ez elég gusztustalan lehetett szerintem, de ő nem mondott rá semmit...

2016. jún. 14. 20:02
 10/24 anonim ***** válasza:
# 9: Gusztustalan? Tudod, hány pasit izgat a laktálás szexuálisan??? Lehet, hogy épp ez a baj, hogy felizgult rá és szégyelli. :)
2016. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!