Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek pajzsmirigy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek pajzsmirigy alul/túémüködése van azt mondták nem lehet terhes akkor elmehetek benne?

Figyelt kérdés
a barátnőm a pajzsmirigy alul és túlmüködése miatt(vékony ha jelent valamit) rendszeresen évente kb jár orvoshoz ahol vért vesznek meg ilyesmi és legutobb mostanában mikor utoljára volt azt mondta neki a doktornő hogy lehet nem lehet gyereke ez miatt. hogyha ez igaz akkor bátran elmehetek a barátnőmben vagy féljek nagyon és inkább ne. volt már hogy óvszer nélkül csináltuk és egyszer véletlen pont mikor kivedtem akkor mentem el tehát lehet hogy egy kicsi bejutott de nem terhes és többször is csináltuk óvszer nélkül mert óvszerrel se neki se nekem nem olyan jó és nagyon vágyom rá hogy egyszer elmehessek benne de még fiatalok vagyunk és nem kéne gyerek. azért írok erről ilyen lazán mert én olvastam utána és elvileg ha nagyon akarunk gyereket lazán össze jöhet és ezt mondtam neki is és azt mondta nem érdekli csak mondta tehát nem egy trauma ez egyenlőre.

2016. máj. 27. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint a pajzsmirigybetegség nem zárja ki a gyermekáldást. Esetleg akkor, ha nagyon lefogy, ekkor leáll a petefészek termelődése, megszűnik a menzesz a megfelelő zsírszövet hiányában, ami egy magzat kihordásához kell. Ám én laikus vagyok. Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét...
2016. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alul és túlműködés nincs egyszerre. Valószínűleg túlműködése van, ha vékony. Nem szorul tiroxinpótlásra ez esetben.

Ne menj el benne bátran, mert beüthet a crack. Az orvosok idióták sokszor, riogatják az embereket a diagnózisaikkal, miközben nem is holisztikusan vizsgálják az embert. Lelki dolgok is közrejátszhatnak, ha nagyon vágyik babára, a test is érzékelheti ezt és akár könnyebben tehebe is eshet. Persze a végtelenül agyonracionalizált és materialista világfelfogású embereknek ez b aromság lehet.

Inkább egy endokrin kivizsgálás kéne ide, hogy állnak a hormonszintek TSH nyomonkövetése mellett, és azért nézessen egy inzulinrezisztenciát is a végett, nehogy cukorbetegség lépjen majd fel idővel, mivel pajzsosoknál ez könnyebben bekövetkezhet és a babára tekintve rizikósabb lehet...

2016. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hú gyerekek,hány évesek vagytok?

Egyébként ez pajzsmirigy túlműködés lesz.

Egyébként kedves első,a pajzsmirigy alulműködés/túlműködés azért probléma,mert befolyásolja a szervezet összes többi hormonját is,a női termékenységet pedig mind a hormonok szabályozzák.Gyakori következmény például,hogy nem történik tüszőrepedés vagy egyéb hormon túltermelődése miatt meddőség lép fel.

Terhesség alatt pedig gyakoribb a vetélés.

Egyébként ettől függetlenül sokan szülnek gyereket pajzsmirigy alul/túl működéssel,szóval erre ne alapozzatok.Főleg,hogy a barátnődet kezelik.

2016. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
(hú,kicsit sok lett a szóismétlés:D)
2016. máj. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj!

Nem fogod a saját hasznodra fordítani az ő betegségét!

2016. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nehezebben esik teherbe, de ez nem biztos! Csak akkor élvezz el benne, ha nem gond a teherbe esés, addig ne kockáztass.
2016. máj. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit. Ugyanúgy terhes lehet.

Nálad viszont agyi alul működés van, ha rögtön erre gondoltál.

2016. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most vagy alulműködik, vagy túl. Egyébként a húgomnak is ezt mondták anno. Őt hónapos a kisfia.
2016. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is tudok olyanról akinek mondta a doki, hogy Pcos-e van, nem lehet terhes. Majd "felbuzdulva" ezen nem is védekeztek. Most fél éves körül van a baba! Kb. csak azoknál lehetetlen a terhesség akinek valamilyen szerve (mehe pl) hiányzik. Mivel nem nap mint nap figyelik az ember belsojet/hormonjait, sose tudni, hogy mikor van a testunknek épp jó napja... A biológia nem 100%. Sok lombikbébis szülőnek is lett a baba után spontán gyereke, pedig elvileg ott is komoly bajok voltak ha az első csak úgy sikerült! :)
2016. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha az első gondolatod ez volt, akkor ne haragudj, hogy ezt mondom, de egy tapló vagy.

A párod meg remélem ezt idővel észreveszi.

2016. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!