Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na most akkor ez a teszt? Nem...

Na most akkor ez a teszt? Nem hiszem el hogy ilyen vacakok a mai tesztek. Gyanitom ez igy kiertekelhetetlen..

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2016. jún. 24. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ez 1 hibás teszt :( Holnap reggel csinálj egy másik fajtát! Késik már amúgy?
2016. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ilyesmi nekem is volt egyszer, ez szerintem negatív, de azért csinálj még egyet. ez hibás.
2016. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 napja csak barna folyas de az is csak foltokban. Menszesz helyett. Nem tudom mi lehet. Vernek semmi nyoma eddig. Azert gondoltam hogy csinalok egy tesztet. Nem sikerult. Nem vagyok okosabb.....
2016. jún. 24. 10:44
 4/7 anonim ***** válasza:

semmi baj a mai tesztekkel csak kifogtál egy rosszat :) épp úgy mint ahogy dinnyéből is van jó dinnye meg van aki kifogja a rosszat.

egyébként a barna folyás mennyiségtől független nekem mindig menzesszel végződött :( 1-2 napot csúszott, de mindig megjött...valaki ajánlotta a cickafarkfű teát és a palástfű teát barnázásra, elkezdtem inni, hogy ne csússzon és ne barnázzak és rögtön sikerült teherbe esnem...ha ez cél, esetleg próbáld ki...

a kérdésedre válaszolva pedig igen, ez nem jó teszt, vegyél egy másikat vagy várj még pár napot mert valószínű meg is jön.

2016. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elozo kislanyommal is ugyanigy volt. Barna folyas. Menszesz semmi. Aztan egy lerakatnyi gyogyszert kellett szednem mert prograszteron hianyom volt. 3x 1 utro 3x1 duphaston vitaminok meg valami magzat megtarto gyogyszert kaptam. De minden rendben lett. Most meg szaradt a teszt es elojott halvanyan egy masodik csik. Szoval holnap ujra proba. De digitalis clearbluval. Koszonom a valaszokat.
2016. jún. 24. 13:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja. Es a dinnye az halaistennek nagyon finom amit vettem🤗🤗🤗
2016. jún. 24. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Facelle teszt. Abban nem csalòdsz!
2016. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!