Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá?

Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés

Jövő hónapban megyünk nászútra. Direkt úgy időzítettük az időpontot, hogy termékeny időszakomban legyek, hogy hátha összejön a baba.De múlt hónapban 2nappal elötte jött meg mint kellet volna és most a program teljesen más napokat ír..A kérdésem az lenne, hogy mennyi esélyem van arra, hogy mégis csak termékeny leszek azokon a napokon? Amikor tervezztétek a babócát akkor mindig bejött nektek az előjelzés a termékenységről? vagy teljesen más napon estetek teherbe? Túl szép lenne ha pont a nászúton foganna meg a picikénk. :)

A ciklushosszom 31nap.



2016. jún. 24. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Most ere honnan tudhatnánk a választ?
2016. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak egy kis biztatásra vágytam, és kíváncsi vagyok mások tapasztalataira.
2016. jún. 24. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
42%

Ebből nem lesz tartós házasság, ha már nászútra is úgy mész, hogy azt számolgatod, hogy termékeny napjaid legyenek. Legalább ez az út szóljon már kettőtökről, szeressétek egymást, legyetek együtt annyit és akkor, amikor szeretnétek, ne a "babagyártás" legyen már a fő cél egy ilyen szép eseményen.

Én sosem számolgattam, terveztem, stresszeltem rá a dologra. A fiúnk 2 év alatt jött össze, de vele is úgy voltunk, hogy jön, amikor jönni akar. Nem számolgattunk, nem hőmérőztem, ovu teszteltem, csak élveztük az együttléteket. Nem izgultam azon, hogy gond lehet valamelyikünkkel. Aztán egyszer csak nem jött meg. Ma már lassan 7 éves.

Szeptemberben eldöntöttük, hogy jöhet a tesó, elkezdtünk nem védekezni, 2. hónapban összejött. A mensi után pár nappal tudtunk csak együtt lenni abban a hónapban, lassan megszületik a lányunk. Tehát csak utólag gondolkodtam rajta, hogy egy 30 napos ciklusnál a 9-10 nap környékén hogy foganhatott meg, de hát elég intenzíven mocorog most is, úgyhogy biztos, hogy megfogant. :)

Szóval nyugi, ne stresszelj rajta. Élvezzétek egymást, az utat, aztán ha akkor akar megfoganni a kicsike, akkor meg fog.

2016. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbálok nem rá stresszelni, de annyira vágyom arra, hogy (ez most lehet, hogy hülyén hangzik) gyereket szüljek annak a férfinak akit szeretek. Nem fogunk 2naponta sexelni, pont azért, hogy ne veszítse el a varázslatot az együtlét érzése.:) úgy beszéltük meg a férjemmel (közös megegyezés alapján) h az 1.házassági évfordulonk után legyen a nászút stb.

Kicsit izgulok na.:)

2016. jún. 24. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Igen,az időzített szex az pont tökéletes módszer,hogy ne veszítsen az együttlét a varázsából. Mit számít,hogy hogy matekozod ki? Akkor fogsz teherbe esni,amikor....ezt nem tudom matekkal meg tervezgetéssel szabályozni,sőt. De szerintem míg ilyen a gondolkodásod,addig nagyon nem kellene még szülővé válnod, ez nem egy újabb elért eredmény,meg sikeres tervezési végeredmény,hanem egy emberi élet.
2016. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értelmezem, már 1 éve házasok vagytok, és a mostani " nászúton " akarsz teherbe esni???? Eddig miért nem lettél terhes? Védekeztetek?
2016. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

"Nem fogunk 2naponta sexelni, pont azért, hogy ne veszítse el a varázslatot az együtlét érzése.:)"


- Mert soknak számít kétnaponta együtt lenni? Mi kétnaponta vagyunk együtt, és mindig azt hittem, ez átlagban kevés...

2016. jún. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen védekezünk. Van, hogy 2naponta szexelünk de van, hogy sajnos csak 1héten egyszer mivel mind a ketten dolgozunk és össze vissza. Én 12 férjem 24órázni szokott.
2016. jún. 24. 18:22
 9/11 A kérdező kommentje:
A nászútot direkt ezért halasztottuk el. Az egésznapos egymással foglakozás, beszélgetés kirándulásnak és együttléteknek meglegyen a "gyümölcse" .
2016. jún. 24. 18:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkzzatok most azzal... lazuljatok el. Es legyetek egyutt, amikor jol esik. Ettol fuggetlenul sikerulhet. Csak otthon. Nem a naszuton.:)
2016. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!