Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halványabb, de azért jol...

A halványabb, de azért jol láthato pozitiv csik is terhességet jelent?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem,nem elsőböl,mert fèl3kor mentem ki pisilni,ès kiment a fejemböl,de utànna felkeltem reggel 6kor ès teszteltem egy halvànyabb pozitiv csikot,de szemmel jol kivehető!Màr3hete kèsik,de ez volt az elsô alkalom,hogy pozitiv lett a tesztem!
2016. jún. 26. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha 3 hete késik és még pozitív is a teszt, akkor bizony terhes vagy, gratulálok! holnap azért ismételhetsz, reggeli elsőből, vagy akár ma is, ekkora terhességet már napközben is mutat a teszt! :)
2016. jún. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,ènis igy gondolom!Mert az elmult3hetben vagy 6x teszteltem,de semmi..tegnap is csinaltam delutanibol,de semmi!Ma meg..nezem..elsem akartam hinni!Meg egy olyan kerdesem lenne,hogy mikor voltam nodikanal nem latott semmit,csak,hogy 12mm a Nykh-m,es azt mondta ketto het mulva menjek vissza,mert nem lat terhesseget..most,hogy pozitiv a teszt vissza menjek elobb,vagy varjak meg egy hetet,hogy leteljen a ketto het? :)
2016. jún. 26. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Felesleges előbb menni
2016. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs panaszod, szerintem várd ki azt az egy hetet. Többet fogtok látni az ultrahangon akkor már. :) Gratulálok! :)

Én júni.7-én voltam dokinál, akkor nálam is csak a megvastagodott nyálkahártyát látta, most kell majd visszamennem hozzá 7 hetesen. Azt mondta, ha szeretnék mehetek előbb is, de ha kibírom a 3 hetet, többet látunk a piciből. :)

2016. jún. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Huh,akkor remenykedhetek,hogy tenyleg az vagyok :) hat picit faj a hasam,ketto napja de akkor meg nem volt pozitiv a tesztem,csak ma lett az.De van mikor nem faj,aztan megint faj picit..ilyen mindjart megjon erzesem van neha.Kicsit ez miatt aggodom,hogy nehogy gondd legyen a hasfajas!Ha kivarom az egy hetet es remeljuk ne jon meg,akkor mar lathat valamit a doki? :)
2016. jún. 26. 09:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete késik, akkor már 7 hetes terhesnek kell most lenned! Ekkor meg már minden bizonnyal nem hogy látnia kell valamit a dokinak hanem még a baba szívének is pulzálnia illik!
2016. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is 3 hét késésnél teszteltem előszőr pozit,gondoltam hogy később fogant ezért vártam 2 hetet az orvoslátogatással. 6 hetes voltam akkor,nem 9.

2016. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A "mindjárt megjön" érzés teljesen normális. :) Magnéziumot kezdj el szedni, az jó a görcsökre. Én MagneB6-ot szedek 3*1-et alap esetben, görcsöknél 4*2-t mondott a doki.

Már most is kell, hogy lássa uh-n a picit, illetve a szívhang is megvan már elvileg, de ha kivárod azt az egy hetet, addigra fejlettebb lesz, többet láttok belőle. :) 4-es voltam

2016. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen azt jelentI.de eleg furcsa h csak most mutatta ki. En meg inkabb elmennek elobb orvoshoz hatha megis csak lenne mit latnI. Nem tudnek varni igy h 3hete kesik es most mutatja csak a teszt.:))
2016. jún. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lehet akkor hetfon elmegyek inkabb,biztos ami biztos!Kedden voltam dokinal,azt mondta nem lat terhesseget,csak 12mm Nykh-t,amibol meg barmi lehet!Tegnap d.u.negativot teszteltem,ma reggel meg halvanyabb-vekonyabb de lathato pozitiv lett..azert kicsit felek,nehogy atvagjon a teszt!Abba merek kapaszkodni,hogy3het keses csak nem lehet veletlen!Akkor holnap doki ! :)
2016. jún. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!