Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt másnak ilyen: minden...

Volt másnak ilyen: minden terhességemnél a nemvárt mensitől fogva sok ajakherpesz heteken át (kb.7. hétig, s vajon miért van ez?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, és mostanában kéne megjönnie, nem jön, és megint ez a rengeteg herpesz, (amúgy nem szokott lenni ennyi soha, mindig csak egy darab, ha lázas vagyok, vagy ha milánói makarónit eszem irdatlan jóízűen:-)) és a hasam is már fáj a kérdéses együttlét óta, úgyhogy nagyon izgulok, hogy lehet, hogy bővül a család. Későbbre terveztük, de örülünk neki, ha jönni fog a hármaska, viszont annyira érdekel, hogy ez a herpeszesdi csak nekem van?


(A második terhességemre ebből jöttem rá, hogy összejött, ott nagyon vártuk a kistesót, PCOS-vagyok)

Más ilyen herpeszes mami?


2016. jún. 26. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én is végig kínlódtam ajakherpesszel szinte végig a 39 hét alatt, azt mondta a doki hogy gyengébb az immunrendszer a sok változástól amiatt.

Bár kiskoromtól keseríti az életem, és akármivel kentem csúnya hólyagos mindig.

Legutóbb ezt ajánlotta a gyógytáros, nagyon bevált, 2 nap alatt elmúlt:

[link]

2016. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a fogantatastol folyamatosan voltak herpeszeim, mdg a missed ab mutetnel is...;(((( jol mondja az első! Gyengebb az immunrendszer, nem tudom mit kell sajnos csinalni, szerintem vigyazz jobban magadra en 6 heten hasmeneses virust is elkaptam!
2016. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott ilyen ajakherpesz előfordulni sose. De ha neked ez volt akkor is amikor terhes voltál akkor nagy esélyed van arra, hogy most is azért van ez.


Nekem olyan volt amikor terhes voltam, hogy kijött a hátamon meg a vállamon egy pattanás (amúgy sose szokott) Később meg amikor már tudtam hogy terhes vagyok akkor kicsit kipattogzott a mellem (de nem vészesen, csak ilyen apró kipattogzás jött ki). Sose volt ilyen, csak most, hogy terhes lettem.

2016. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem két hete késik pozitív teszttel, első terhességem. Én hajlamos vagyok néha herpeszesedni, de most már hetek óta folyamatosan kint van a számon, nagyon idegesítő. Nekem 3*1 500 mg omega3 kapszula szedése enyhíti, ha jól tudom, az nem árt a terhességnek sem.
2016. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
előbb kint volt, mint a pozi teszt? hajjaj, lehet babás vagyok. :D lesz meglepi apának, mondjuk ő akar nagyon nagyon harmadikat:-)
2016. jún. 27. 13:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de a tesztig nem kötöttem össze a kettőt, csak mérgelődtem csendben :D
2016. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pozitív lett a teszt:-)
2016. júl. 1. 23:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2016. júl. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi, én pedig neked, mert az múltkor nagy izgalmamban lemaradt.
2016. júl. 2. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! :) azért a jövőre nézve jó tudni, hogy ez lehet a terhesség tünete :) amúgy vagyok 7 hetes és ami volt már gyógyul, és eddig nem kezd új elojonni (koppkoppkopp) remélem neked is elmulik majd hamar!
2016. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!