Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam orvosnál, mert 3 hete...

Voltam orvosnál, mert 3 hete késik. Kaptam gyógyszert de aztmondta még 1-2 hétig ne kezdjem el enni hanem csináljak tesztet. Láthatott valamit?

Figyelt kérdés

Nem mondott semmit. Aztmondta minden teljesen normális,kivéve hogy pici ciszták vannak a petefészkemben de elvileg nincs gond velük és teljesen normálisak. Gondolom nem volt e hónapban pém és a tüszőből maradt vissza.

Kérdeztem ,hogy nyálkahártya vastagságából tudunk-e valamire következtetni? Aztmondta semmire :/


A lényeg,hogy aztmondta semmiképpen ne kezdjem el szedni a menzeszt meghozó gyógyszert,amíg nem vagyok benne biztos hogy nem vagyok terhes mert lehet hogy ő még nem lát semmit.


Itthon gondolkoztam rajta hogy ő érezhetett valamit csak nem mondta? Ha most megnézte hogy nem vagyok babás akkor miért várjak? Ha 2 hét múlva sem jön meg akkor is várjak plusz 2 hetet? Akkor a gyogyszer kiírásnak nem sok értelme lenne.


2016. jún. 9. 15:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
13%
Oszt' milyen gyógyszert kaptál? Mert elég sokféle létezik... Norcolut?
2016. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Ponotosan ugyanebben a cipőben járok!én hétfőn voltam dokinál mert késik.Nekem is azt mondta hogy cisztás szerkezetű a petefészkem.Nekem időn túl kijött a 2. csík teszten két egymást követő napon de azóta minden teszt negatív volt.Erre azt mondta hogy kémiai terhesség lehetett,mert uh-án nem lát semmit.Írt fel norculutot és azt mondta hogy ha egy hónapon! belül nem jön meg teszteljek! és ha az negatív akkor szedjem be a gyógyszert.
2016. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszi hogy írtál. Én provera-t kaptam de nem is ismerem ezt a gyógyszert,most ismerkedem vele.

Annyit mondott hogy olyan hormont tartalmaz mint a fogamzásgátló.

2016. jún. 9. 15:34
 4/32 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok nőnek nem látszik a terhesség ultrahangon, csak a hetedik hétben. Ezért mondta.
2016. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Elvileg 7 hetes lennék. HA! terhes lennék... De nem érzem annak magam és a reggeli tesztem is negatív lett.
2016. jún. 9. 15:43
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
Megnéztem ezt a provera-t Neked.Sárgatest hormon, ugyanaz mint a norculut ezt kell elszedni,amitől megnő ugye a sárgatesthormon(progeszteron) a szervezetben és miután abba hagyod akkor ez a szint leesik és egy úgynevezett megvonásos vérzés jelentkezik majd.Magyarul mesterségesen meghozza a mensit mert magától nem lökődik le a méhnyálkahártya.
2016. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
jah #2-es voltam:)Stressz nem ért?tőlem ezt kérdezgette a doki.
2016. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen igen :)

Már utánajártam a dolognak. Szívem szerint már holnap elkezdeném szedni mert 23.-ától 3 hétig nyaralni leszünk. Ahogy számolgatom,ha most várok akkor a nyaralás alatt jön meg.


De ugye a doki meg azért mondta hogy várjak még mert ha koraterhesség,akkor azt nem látja. De ennyi erővel akkor fölösleges a gyógyszer mert pl 2 hét múlva is lehet hogy épp kora terhes leszek mert ma teherbeesek :)

2016. jún. 9. 15:49
 9/32 A kérdező kommentje:
Semmi stressz :/
2016. jún. 9. 15:49
 10/32 A kérdező kommentje:
De ha beszedem és terhes vagyok? Vetélést okoz?
2016. jún. 9. 15:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!