Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján mit éreztetek?

Nemvárt napján mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aznap még semmit, előtte - ha jól emlékszem - kb. egy héttel volt egy kis barnázás, akkor volt a beágyazódás. A nemvárt napján teszteltem, halvány, de jól látható pozitív lett. Mikorra nem várod? Érzel valamit?
2016. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mára. tegnap is meg ma is görcsölgetek enyhén, de semmi. múlt hét elején volt 2 nap egy-egy csepp barna folyás.
2016. jún. 27. 10:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2016. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem még. Várok egy pár napot, hátha nem jön meg
2016. jún. 27. 11:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fáradságot alkalmenként gőrcsöt.viszont hüvely váladékom alig van egy kis krémes de alapáraton száraz vagyok a reggeli hőm 36,9 az átlag nekem 36,5. Nem akarom beleélni magam egykét napos késés előfordul pár nap ha nincs semmi akkor tesztelek
2016. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmit! En mar nemvart elott 3nappal eros pozit teszeltem mind a ket babocamnal,szoval inkabb csak izgultam,hogy nehogy vegul megjojjon! De semmit nem ereztem!

3hos kismama

2016. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is a nemvárt előtt három nappal teszteltem közepes erősségű pozit a múlt héten :)

Nagyon izgultam, egy kicsit fáradékony voltam, meg szurkált a hasam.

Most vagyok 5 hetes + 2 napos.

2016. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok 7válaazoló vagyok.nemhiszem hogy lesz ebből valami ugyan a hőm most du 37,2, de száraz vagyok alig van folyásom és görcsölök megint mint akinek mindjart megjön.a mellbimbóm érzékeny.

Ha lenne baba lennie kellene folyásnak kint peteéréskor de ez sajnoa nem így van most.hőhullámaim is vannak tehát jön meg. Sok szerencsét kívánok mindenkinek és erős poztív tesztet:)

2016. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!