Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öt nappal a nemvárt előtt mit...

Öt nappal a nemvárt előtt mit éreztetek, amikor babások voltatok? (Pl :Alhasi görcsöket de csak ritkán? Mellfeszülés? Enyhe pecsételés? Stb

Figyelt kérdés

#mellfeszülés #pecsételés #Algasi görcsök
2015. márc. 2. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél hasszúrkám volt, második és harmadik babánál nemvárt előtt 3 nappal voltak ilyen mindjárt megjön érzésem.
2015. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt éreztem mint minden hónapban amikor meg fog jönni. Görcsölt a hasam és feszült a mellem , azt hittem csak késik egy kicsit ahogy már többször is aztán egyáltalán nem jött meg :-)
2015. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt leszámítva a pozi terhességi tesztet :) szóval tudtam de Nem éreztem semmi különöset.
2015. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem emlékszem már előtte volt-e,de előszőr nagyon-nagyon aluszékony voltam,meg erős mellfájásom volt,és állandóan pisilni rohangáltam
2015. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanazt, mint menzi előtt. Biztos voltam benne, hogy megjön,de csak nem jött :) Pecsételés nem volt (nekem sosem volt), mellfeszülés csak minimálisan, és egész terhességem alatt nem is nagyon volt, inkább az is csak szurkált. A görcsök voltak nagyon menzire utalóak. Aznap, mikor meg kellett volna jönnie, ötpercenként szaladtam, hogy na most öntött el a vér, erre semmi :)
2015. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindjárt megjön érzésem volt, és este mikor kimentem mosdóba, furcsa volt mert szédültem, mikor felültem szabályosan forgott velem a szoba. Még akkor nem is gyanakodtam, hogy babás lehetek, mert elméletileg orvos azt mondta nekem nem lehet, hát megcáfoltam az orvos tudományt. 9hkm.
2015. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!