Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjemmel szeretnénk kisbabát,...

Férjemmel szeretnénk kisbabát, már van egy kisfiúnk, ő nyár végén lesz 2 éves! Próbálkozunk már a kistesóval, és ha összejött, az mennyire okozna problémát, hogy a 15 kilós fiamat emelgetem? Lehet hülye kérdés, de ebből lehet valami gond?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges terhességnél nem, ha gond lenne, csak egykék lennének a világon.
2016. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
15 hétig voltam Bölcsödei gyakorlaton 5 hetes voltam mikor kiderült hogy babát várok addig meg 15-20 kilós gyereket emlegettem nem lett semmi baj. De nem igazán kéne emlegetni nehezen nehogy baj legyen ;) 22 N 12 hetes kismama 😍
2016. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá van szokva a szervezeted az emelgetéséhez, így egészséges terhességnél nem okoz problémát.

Más lenne a helyzet, ha terhesen kezdenél vmilyen emelgetős melöba úgy hogy addig pl.: irodai munkád volt és egyáltalán nem vagy edzett.

2016. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17hos kislanyom 12kilo es 3honapos kismama vagyok! Ha mar van egy gyerek,nem teheted meg,hogy ne emeld! Persze jo ha kimeled magad es nem kapod fel minden aprosag miatt,de ha minden oke es nem vagy veszelyeztetett,akkor semmi baj nem lesz!

Noverem kisfia 16hos,van egy 3es egy 5eves fia a kicsi mellett,oket is kellett emelni,attol meg semmi baja nem lett es egeszseges lett a legkosebb is :D

2016. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semennyire és egyre kevesebbet kell majd emelgetned 2 év után.


Nekem a nagy 17 hónapos volt, amikor megszületett az öccse és őt végig cipelni, emelgetni kellett, annyira kicsi volt. Igaz, akkor kb. 13-14kg lehetett. 40. hét után indítottak, még a szülés se akart beindulni, pedig a csípőmön ült rengeteget. Utána meg vihettem mind a kettőt a játszótéren, meg a 2.-ra egyszerre, de a nagy 2,5 éves és egyre többet megy egyedül. Szépen sétál kézenfogva, egyedül száll ki a kádból, már nem rácsos az ágya stb stb. szóval ezért gondolom, hogy mire neked megszületne, vagy a terhesség vége felé leszel, már nem kell annyit emelgetni. Az elején meg meg sem érzed szerintem.

2016. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 27. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nyár végefele pontosan augusztusban lesz 2 éves a fiam most 12 kg.

Jön a kistesó 8hetes. És igyekszem nem cipelni ( amúgy sem ha séta van akkor sétáljon stb..) semmi bajom. Szóval ha nincs baj akkor is csak ha nagyon muszáj akkor emelgesd feleslegesen ne cipeld.

2016. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!