Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas volt a prolaktin szintem...

Grófházy kérdése:

Magas volt a prolaktin szintem, és azért nem sikerült teherbe esnem. A doki adott rá gyógyszert, és a 2. hónapban összejött. A prolaktin problémám a jövőben is visszatérő gond lehet, vagy "megjegyezte " a testem a kezelést?

Figyelt kérdés
SAjnos azóta missed ab lett belőle
2008. nov. 2. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt. Nekem azt mondta a dokim, hogy amíg szedem a gyógyszert, én bromocriptint kaptam rá, addig nem lehet, s nem is ajánlott teherbe esni, de egy terhesség után rendbe jön a hormon háztartás, s minden rendben lesz. Mondjuk én egy évig szedtem a gyógyszert, mert két hónap után mikor abba hagytam, megint folyt a mellemből a tej, s rendszertelenül jött meg, de miután abba hagytam, rá két hónapra terhes lettem, s most 23 hetes vagyok. Remélem nektek is össze jön !
2008. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem mondjuk nem volt olyan vészes a dolog.ugyértem nem folyt a tejem,csak a magas szint blokkolta a petefészkemet és nem volt peteérésem.nekem 1 hónapig kellet norprolacot szedni,és akkor nem volt ajánlott teherbe esni.De mihelyt lehetett,rögtön terhes is lettem.és nem tudom,hogy most ez a dolog így missed után is visszatér-e
2008. nov. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!