Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a halvány második csík...

Ez a halvány második csík reménykedésre ad okot végre?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A teszt One step (tescoban vásárolt, nem vaterás ) kb 3-4 perc után látszódott és ahogy teltek a percek egyre inkább.


Remélem reménykedhetek, nagyon régóta várunk már erre.


[link]


[link]


Válaszokat előre is köszönöm !



2016. jún. 28. 08:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%
Ezen én semmit nem látok. Ha pozitiv,az az és nem percekkel később,hanem kb azonnal.
2016. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én is látok egy halvány második vonalat rajta :)

szerintem is tesztelj újra pár nap múlva!

drukkolok!

2016. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a további válaszokat.


Tüneteim is vannak, feszül a hasam derekam, és igen van több folyasásom az eddig megszokottnál.


tehát ezek is azért bizakodásra adnak okot. Na majd meglátjuk. , várok 2-3 napot és újra tesztelek , ha addig nem jön meg és persze ha kibirom hogy 3 napig ne teszteljek :) ilyenkor 1 nap is örökké valóságnak számít :)


Köszönöm a drukkot . Irok amint van fejlemény :)

2016. jún. 28. 12:16
 14/20 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok en is es dátumra is meg tesztre is. :)
2016. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
na kibirtad teszteles nelkul? :D
2016. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. am enis negativnak latom a tesztet. remelem nem lesz igazam. esetleg lampaval vilagits ra alulrol ugy jobban lathato. fenykepezd le, es tedd ide fel. 33 hetes kismama :)
2016. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Bocsi, hogy eltüntem... nem, kibirtam tesztelés nélkül. :)))) holnap vagy szombat reggelre tervezem az újabb tesztet. :))) addigra már ha tényleg esetleg baba van, tuti kimutatja.


Tüneteim vannak viszont:

Mellbimbóm érzékeny és ahogy látom nagyobb is mint szokott.

A hasam,derekam feszül, nem vészes fájdalom teljesen viselhető!

és Hát folyásom is van(fehér), úgy érzem mintha folyamatosan folyna... (már bocsánat, de másképp nem tudom leírni) viszont, nem mindig jön ki a tisztasági betétig. úgyhogy ezek vannak !


Mostmár 1-2 nap és kiderül.


Kedves 14-es válaszadó, nálad mi a szitu? irtad hogy te is abban a cipőben vagy mint én. Van valami változás? tünet ? teszteltél azóta ?


Kedves Utolsó válaszadó (33 hetes Kismama), előszöris tisztaszívből gratulálok Neked ! és köszönöm a válaszod ! én is remélem nem lesz igazad. :))))) nagyon drukkolok és nektek meg sok boldogságot!!!


Természetesen írok még !

2016. jún. 30. 10:03
 18/20 anonim ***** válasza:

köszönöm a jokivansagot, öszinten szolva, mar nagyon megszülnek. :D

csontjam rettenetesen fajnak, biztos a sulytol. hasam mar jo nagy. :) mas bajom nincs. drukkolok kerdezo. kozbe kozbe nezem hogy mi ujsag lett veled. :)

33 hkm. :)

2016. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves Kismama ! Erőt s kitartást ebben a nagy melegben.

Holnap reggel tesztelek. és teszem fel ide a képet :) mindenképp.


Tüneteim továbbra is vannak :)

2016. júl. 1. 11:54
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia!Na mi lett? Én màr reggel csináltam egyet. Sajnos negatív lett. 4 napja késik màr :( Nagyon várjuk màr a kistesót de valahogy nem akar jönni :(
2016. júl. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!