Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az első baba viszonylag...

Akinek az első baba viszonylag hamar sikerült, van rá esély, hogy a második is?

Figyelt kérdés

Nekünk az első baba olyan 1-1,5 év alatt jött össze, úgy hogy hol védekeztünk, hol nem.

De azért picit félek, hogy a tesó nem fog olyan könnyen jönni. :/



2016. máj. 23. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Exemmel a lányunk elsőre összejött,egy nem védekezéssel.

Jelenelgi párommal a kistesó második hónapban összejött.

De szerintem nem garancia,hogy mind ugyanúgy összejön.

2016. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek olyakat, akiknek mindkét gyerekük az első 1-2 próbálkozós hónapban sikerült. Meg ismerek olyakat is, akiknek az első összejött 1-2 hónapon belül, a második meg évek óta nem (mi 3 évnél tartunk most). Semmire sincs garancia.
2016. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányom az első hónapban összejött, mikor nem védekeztünk, 3 éves korában lettem újra terhes (akkor is rögtön), de elvetéltem. Ezt követően 20 év alatt védekezés nélkül nem sikerült :( Most már nem is szeretném, szóval én 40 évesen kezdek védekezni :)
2016. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elso gyerek,egy vedekezes nelkuli alkalom,masodik:elso vedekezes nelkuli honap..harmadik:szinten egy vedekezes nelkuli alkalom,mensi előtt egy nappal..de szerintem en extrem pelda vagyok.
2016. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elso egyetlen aktusbol

A masodik a harmadik probalkozos honapban

2016. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első 1. hónapban,a màsodik a 2.hónapban(elvetéltem),a harmadik 1 év utàn,most kivàncsi leszek a 4.terhesség mikor jön össze, szülés óta nem védekezünk igazàn.

Persze biztos benne van az is hogy nem lettem fiatalabb.

2016. máj. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a három gyerek az első próbálkozós hónapban fogant. Szinte azonnal, ahogy nem védekeztünk.
2016. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk első gyermek első hónapban sikerült, most 1,5éve probálkozunk ( 7dik probálkozós hónapban lett egy méhenkivülim)
2016. máj. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minkettő az adott hónapban .Tudni kell sosem szedtem semmilyen szintetikus gyógyszert,sem foganzásgátlót.A védekezésün természetes mégis 100%.Most várom a másodikat.
2016. jún. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!