Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után mutatja ki...

AgicaZsarnai kérdése:

Mennyi idő után mutatja ki biztosra a teszt hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónapja voltam pasival utoljára de azt se nevezném annak hogy együtt lettünk volna de késik 3.honapja 2 tesztett csináltam negativ lett

12 hetesen mondják hogy már nem lehett elvetettni kimuttná ha az lennék?


2016. jún. 28. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy terhes!

Aktus után két héttel már kimutatja.


Ha sokat késik, mindenképp keress fel nőgyógyászt! Más gond lehet a háttérben.

2016. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most akkor 3 hónapja késik, vagy 3 hónapja csináltál tesztet utoljára?

Ha most csináltad a teszteket, akkor már mutatnia kell. És igen, 12 hetes korig lehet elvetetni.

2016. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos h nem vagy terhes ket hettel az aktus után már kimutatja a teszt. Vagy legalabb 14 nappal.

Nyugodj meg es menj orvoshoz nem normalis harom honap keses

2016. jún. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Inkább hormon zavar. Nekem együttlét után 1 hónappal már erős pozitív lett a teszt. 22 N 12 hetes kismama 😍
2016. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! 2 nagy mütétem voltegymásután a hasamnál gondolom az is bezavar mert pont azokba az idökbe késett meg ebbe a honapba aktus után megjött.... mennék csak időpont
2016. jún. 28. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:
1 hete ma h csináltam tesztet...
2016. jún. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!