Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe kérdés - mikor teszteljek?

Görbe kérdés - mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

[link]

Egyre kuszábbak a görbéim, egyre hosszabb ciklusidőkkel, és már nem tudom, mikor érdemes tesztelnem egyáltalán. (Jó esetben 32 napos a ciklusom, de a múlt havi már 45.)

Illetve, mi okozhatja a jelölt görcsöket? Lassan egy hete tart, és a menstruációs fájdalomhoz hasanló erősségű. 26/L



2016. jún. 29. 05:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovu után kb 14 nap múlva van a mensi. Próbálj tesztelni a 32.napon,ha addig nem nem jön meg
2016. jún. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Arról szól főleg a kérdés, hogy tényleg lehetett-e ovu a 18. napon - orvos szerint nem igazán van ovulációm. Én eddigi görbék alapján úgy gondoltam, hogy igenis van, de már nem vagyok biztos benne. :( Lehet, hogy tegnap volt?
2016. jún. 29. 08:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van is ovu, elég gyenge minőségű lehet a hő alapján, alig megy az alaphőd fölé. Hasonló gyenge emelkedésre én CLostyt kaptam, utána sikerült is a baba. Egyébként szerintem veheted a 18.napot ovunak, a görcsökre nincs ötletem...
2016. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem foglalkoznak velem, amíg nincs meg az egy év próbálkozás, és még az elején vagyunk (pedig magánorvoshoz mentem).

Tényleg lehetetlen elvárás, hogy gyerekvállalástól függetlenül rendbe hozzák az ember ciklusát?

2016. jún. 29. 08:20
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj másik orvoshoz, ha nem foglalkozik veled úgy, ahogy elvárható! Legjobb lenne egy endokrinológiai kivizsgálás.
2016. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a cickafark, palástfű teákat, hátha segít. Nekem jobb lett a ciklusom.
2016. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

29-én elmentem orvoshoz, azt mondta, nemsokára megjön. Este úgy fél órán át véreztem, aztán teljesen elmúlt.

Azóta ilyen a görbém:

[link]

Ma reggeli teszt negatív.

Most már tényleg nem értem, hogy mi van. :D

2016. júl. 1. 10:57
 8/11 anonim ***** válasza:
A jelölthelyen nem volt ovulációd. A hőmérsékleti szabályokat alkalmazva a 29 ciklusnapon volt. Talán ezért is ilyen rövid a vérzés. De rendellenességekhez sajna nem értek...
2016. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Épp 29. napon vizsgált az orvos hüvelyi uh-val, megnézte mindkét petefészket. Látnia kellett volna az ovulációt, vagy nem?
2016. júl. 2. 14:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy nappal előbb vagy később is lehetett, ezek szerint inkább előbb. A hőből csak azt lehet megállapítani, hogy ott kb. megtörtént, de egész pontosan nem.

És a doki mit mondott aznap?

2016. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!