Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól mutatható ki vérből...

Dokker2 kérdése:

Mikortól mutatható ki vérből a kismamaság?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt tudom, hogy a gyógyszertárban kapható terhességi teszt a vizeletből már a menstruáció elmaradásának első napjától mutathat eredményt. Gondolom a vérből korábban. De kb mikortól? Köszönöm a válaszokat!

2016. máj. 4. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nemvárt előtt 1-2 nappal.A vérből is kb.ugyanakkor mutatható ki,vizeletből.
2016. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
És mire megkapod az orvostól az eredményt, addigra már a teszt is kimutatja. Mire jó ez? Meg biztos örül majd neked mindenki, hogy havonta jársz vérvételre..
2016. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 2-3 eFt körüli összegért fél órán belül megcsinálják magánban. Én nem hiszem, hogy a nemvárt napja előtt sokkal kimutatná. Engem a meddőségiben mindig a 28. napra hívtak vissza. Ha hamarabb biztos lenne a vérteszt, akkor korábban csinálnák, mert a meddőségi kezelés sorozatban 1-2 nap is számít.
2016. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

senkinek semmi köze, hogy ki hány naponta jár vérvételre. Mehetek naponta kétszer két laborba, akkor sincs senkinek semmi köze. MAx a pénztárcám bánja...

Szerintem elvileg a 14. dpo-n kimutatja (vagy inkább az együttléttől számított 14 napon túl)...

Azt viszont nem tudom mi értelme van, hiszen rosszabb beleélni magad egy kémiai terhességbe...esetleg...jó várni a nemvártig szerintem...


Tudom mi a csalódás, 8 hetesen elvesztettem a babámat :(

2016. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Jóval hamarabb kimutatja vérből, mint ahogy itt a többiek írták! 8-9dpo körül egy vérvételböl már lehet következtetni! Nekem 9. dpon már a teszt is halvány pozitív volt! Vérből már magasabb számot láttunk volna!
2016. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. máj. 5. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért bírom, hogy lepontoztak, mikor pedig csak a tapasztalatot írtam.... Azért szívesen!
2016. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!