Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék, ő még nem?

Babát szeretnék, ő még nem?

Figyelt kérdés

Több mint 5 éve vagyunk együtt és 2 éve házasok is vagyunk. Én 27, ő 32. Én nagyon szeretnék egy babát, de ő még azt mondja, nem érzi magát felnőttnek hozzá. 32 éves.. nem tudom mit gondol mikor lesz az. Lenne is mire, jól keresünk, biztosítva lenne a jövője a picinek.

Ebben a hónapban egyszer voltunk együtt a mensim végén, mert melózott külföldön, mostanában jön haza. Még csak el sem ment bennem, viszont késik a mostani mensim 2 napja. Van esély rá, hogy babás vagyok? Szokott késni, meg kicsit fájdogálok, ezért nem csináltam még tesztet. Plusz ha igen, hogy fogja szerintetek fogadni? Hogy mondjam el? Vagy lehet, hogy hiú reményekben ringatom magam, mert így kicsi rá az esély, hogy az legyek?



2016. máj. 4. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Pici az esély!

Én is húztam a dolgot, pedig anyagilag már 26 körül jól álltunk. Végül 29 évesen szántam rá magam és nem bántam meg. Sőt! Jobb lett volna előbb. Van egy ismerősöm, ők 40 körül vannak 18 év körüli gyerekekkel. Szóval nagyok. Tök jó nekik! Most élik a második fiatalkorukat. :) A gyerekek már nagyok, ők pedig tudnak menni ide-oda.

2016. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre elég kevés az esély, és valószínűleg pszichésen is rátornázol még a késésre.


Szerintem kérdezd meg, hogy pontosan mire akar még várni? Főleg 32 évesen... Nehogy az süljön ki a dologból, hogy ő egyáltalán nem akar gyereket, neked meg csak pörögnek az évek az életedből.

2016. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A megszakított közösülés kockázatos dolog, csak akkor alkalmazzátok ha nem probléma egy becsúszott baba. Ezt a párodnak is tudnia kéne, ha nem áll készen egy gyerekre, akkor meg húzzon gumit, különben egy rossz szót se szóljon ha mégis összejön...

Én a helyedbe amúgy nem reménykednék ,hogy terhes leszek. Mi értelme van ha ő még nem akarja? Abba reménykedsz ,hogy majd hirtelen örül neki ha mégis összejön meg hirtelen készen áll majd rá? De ha meg mégse (amire nagy esély van)akkor Neked kell abortuszra menni vagy egyedül felnevelni. Egyik se kellemes.

2016. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

MEgbeszéltétek házasság előtt a gyerekvállalással kapcsolatos elképzeléseiteket? Mikor szeretnétek és hány gyereket? Mi történik, ha nagyon nem jókor jön? (például fél éve vagytok csak együtt, még mindketten egyetemen vagytok, stb.. ezen mondjuk már túl vagytok) Mi van akkor ha nem lehet vér szerinti gyereketek?


Beszéltetek ezekről egyáltalán?

2016. máj. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%
Ha azt erzi hogy nen kesz ra akkor ne akarj terhes lenni ennek ellenere mert te szivod meg ha otthagy. Ne egy babaval akard ravenni. Inkabb azt gondold at erdemes e egy 32 eves kisfiulelkuletu ferfivel negyven eves korodig ekcseszni az idot hogy hatha majd felnottnek erzi magat
2016. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

azért késik mert idegbeteg vagy.

amúgy ne cseszd át, ha nem akar gyereket és mégis átvered, könnyen leszel egyedülálló anya.


amúgy házasság előtt nem beszéltetek róla, hogy mikor hány gyerek ilyesmik?!

2016. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
senkire nem lehet rákényszeríteni egy babát, annak mindig rossz vége lesz. viszont ha ő védekezés nélkül szexel veled, és nyilván tisztában van a következményekkel, akkor nem hiszem, hogy hibás lennél, ha mégis becsúszna a baba. amúgy meg vagy elfogadod, hogy ilyen, vagy megpróbálod meggyőzni, de az konfliktusokhoz is vezethet ha túl erőszakos vagy.
2016. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulalok az en ferjhez. ;)
2016. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!